Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs jelentéskor...

Miért nincs jelentéskor olyan, hogy "egyértelműen troll"?

Figyelt kérdés

Mondjuk a szó elfogadott értelmében: [link]


Tehát amikor egy válasz tényleg csak azért született, hogy mást piszkáljon, bosszantson, személyeskedni próbáljon, és persze halálra ítélje a threadet. Kis közös munkával el lehetne érni, hogy ők forduljanak el hamarabb az oldaltól. Kimondottan azokra gondolok, akik nagy valószínűséggel csökkentik az "átmenő forgalmat" is és a "törzscsapat" számára se lesz nekik köszönhetően az a kedélyes elfoglaltság a legjobb tudásuk szerinti válaszolgatás és a közös brainstorming, meg persze az ártalmatlan marháskodás.


2015. ápr. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Már nem olyan erős a klasszikus tiltás sem. Van itt valaki aki állandóan floodol (10-15 válasz egymás után, akár naponta), és nem teszik ki. Hamarabb rádobnak egy 6 órás tiltást, hogy lenyugodjon a szabályszegő és meggondolja magát. Ha nem sikerül, megint csak 6 órára tiltják le, és ez nem visszatartó erő.


Ezen kívül kivették a jelentés-visszajelzést, azaz továbbra is jelenthető egy tartalom anélkül hogy kiírná hogy már bejelentésre került. Ez az üzenet arra utalt, hogy a tartalmat megvizsgálták, és nem találták eltávolítandónak amit vagy elfogadsz vagy nem, de látod hogy foglalkoztak vele. Most korlátlanul jelentgetheted, de miután megnézték már valószínűleg nem kapnak több értesítést a jelentésről, aminek kicsit felelősségtől van elhatárolódás érzete van, mert ha nem törlik a tartalmat akkor sosem tudod meg, hogy ránéztek-e.


Komoly változás amúgy nem várható el, hiszen az Ezotéria és Humor kategóriák szinte fehér foltok, és ahol nincs egységes moderáció, ott rend sincs.

2015. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
múltkor folyamatosan eltűntek a válaszaim egy kérdés alól, (nem trollkodtam), amikor egy válaszban azt feltételeztem hogy a kérdező nyomott fel, kaptam privit a házigazdáktól, h nem ók voltak, és kussoljak....
2015. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Add be ujításnak hogy legyen xD ötletnek nem lenne rossz!

Szerintem az egy nem rossz ötlet, hogy lehet jelenteni. De sok olyan van, hogy csak spontán hülyeségből jelenti a kérdésed/válaszod és kitörlik, holott nem volt benne szabálysértés. Sok trollt meg nem i jelentenek. Ahogy az első írta, lepontozzák őket, de a trollok is téged. Mármint nekem volt olyan nem egyszer nem kétszer, hogy ott volt a "válasz 0%-ban hasznosnak tűnik" felirat a válaszom alatt, holott én adtam a kérdésre az egyetlen értelmes választ, a többi mind olyan szerencsétlenségeket írt, hogy azt öröm volt nézni. Az a baj, hogy ezen az oldalon annyi a nemnormális, hogy ha mindet törölnék, nem maradna rajta a regisztráltak fele sem!

2015. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!