Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért szavaznak le olyan...

Miért szavaznak le olyan választ ami egyértelműen hasznos a kérdésre?

Figyelt kérdés

Megkérdezik, hogy hol laksz és leszavazzák, hogy pl. Miskolcon.

Az a kérdés, hogy mi a kedvenc témád, válaszolsz rá, és azt is leszavazzák.

De könyörgöm, ezt hogyan lehet már leszavazni? xD


2009. febr. 25. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes...,ez bizony érdekes kérdés!

Ha valaki le szokott pontozni ilyen kérdéseket tényleg írja már meg,hogy miért!!

Szerintem azért,mert vannak akik elsősorban inkább pontozni szoktak mint válaszolni,és egymás utánn szépen sorban pontozgatnak,ugyan úgy mint az előttük pontozók és így jön ki a végeredmény,hogy Tápiószecsőn lakni csak 23%-ban hasznos!!

2009. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sokan azt hiszik, hogy a szavazás arról szól, hogy az illető kifejezi a véleményét a válaszolóról, vagy a válaszáról. Nem pedig arról, hogy hasznos-e a válasz. Pl régebben volt, ha valaki az anál szexszel kapcsolatban kérdezett valamit, erre aki azt írta hogy pfúj gusztustalan ne csináljátok, az 100%, aki meg válaszolt a kérdésre azt meg lehúzták.. :)
2009. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
hát azért mert bunko ge*ik:D
2009. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanaz. Nem csak a hasznosságot tudod "értékelni", hanem azt is pontokkal fejezed ki, ha nem tetszik vkinek a válasza. Kis fogalomzavar. Attól még, h sztem nem jó pl Miskolcon lakni (h a kérdésnél maradjunk), nem tartom haszontalannak a választ, elvégre is igaz, és hasznos választ adott a kérdésre...

Szóval nem igazán értem én ezt a hülye megoldást...

2009. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyesek kimondottan azért írnak ilyen kérdéseket, hogy "odacsalogassanak", aztán jól lepontozzanak. Sok itt a fura ember.
2010. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!