Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a típusú pala, azbesztes...

Ez a típusú pala, azbesztes pala lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 3. 21:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#19 látom te is rohadtul figyelsz...

+te meg akkor minek offolsz ide?

2015. aug. 6. 13:09
 22/24 anonim ***** válasza:

T.Kérdező, ha ennyire "vágod" a témát tényleg minek kérdeztél (vitatkoztál) tovább.

Az volt a kérdés: azbesztes? Válasz: (egyöntetűen) igen az!

Egyéb probléma?

2015. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem vitatkoztam... Meg mertem kérdezni, hogy azbesztes e, megkaptam a választ miszerint igen az, ezután ki mertem mondani, hogy akkor nem költözök bele...

Ezután meg nekem támadtak, hogy milyen hülye vagyok, meg százezrek laknak ilyenben... Nekem meg ez nem érv amellett, hogy nekem miért is kellene... Ettől még nem vitatkoztam senkivel... Olyan tipikus... Ti támadtok, de én vagyok a hülye mert kérdezni mertem...

2015. aug. 7. 09:47
 24/24 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy h.lye vagy, én sem kültöznék ilyenbe mint már írtam is.

De azt is írtam, hogy a szomszéd házán is lehet pala. És egy kicsit túl van misztifikálva ez is.

A kérdéseddel semmi baj sincs, meg is lett válaszolva.

Az utána lévő polemizálást nem értem igazán, de mindegy is.

2015. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!