Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a típusú pala, azbesztes...

Ez a típusú pala, azbesztes pala lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 3. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, régi típusú azbeszt pala.
2015. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen házba nem nagyon kell költözni? Amúgy tető csere után is problémás lenne ilyenben élni?
2015. aug. 4. 08:41
 3/24 anonim ***** válasza:

több százezer család él ilyenben, többek között mi is.

és nem 1-2 évet, hanem egész életeket éltek le ilyenben.

2015. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen pont emiatt aggódom, mert nem mindegy mivel ér véget az az "egész élet"...
2015. aug. 4. 09:10
 5/24 anonim ***** válasza:
Gyanítom nem eszi senki a palát .
2015. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ezek az életek nem tüdőrákkal érnek véget, gondolj bele, a fél ország ilyenben él, de nem amiatt halnak meg.
2015. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A pala cserepet 30-40évre tervezték, a 80-as évekven volt divat, tehát mostanában jár le a szavatosságuk... elméletileg veszéjtelen amíg el nem törik, vagy a kor miatt el nem kezd porózussá válni... ami ugyebár mostanában kezdődik, az azbeszt terhelés okozta rák pedig bele tarthat 10-15évbe is mire kialakul, onnantól kezdve, hogy belélegezted...

Utána olvastam picit... hát éljetek csak nyugodtan ilyen házban, én nem fogok...

2015. aug. 4. 10:26
 8/24 anonim ***** válasza:

hát akkor minek kérdezel?

örülj neki, hogy neked van lehetőséged választani.

az emberek nagy többségének nincs.

egy tetőcsere kb. 2 millió ft, tényleg örülhet neki, aki ezt megengedheti magának.

2015. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
De bölcs lettél két perc guglizástól kérdező vegyél már vissza .
2015. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert nem tudtam, mostmár tudom, utána néztem... az azbeszt meg rákkeltő ez gondolom nem újdonság, had engedjem már meg magamnak, hogy lakás vásárlás előtt utána járok a kiszemelt házaknak, nehogy hülyeséget csináljak... mellesleg találjátok ki, ma megnéztük a házat, a tetőt leszámítva jól is nézett ki, megkérdeztem miért adják el...

Mert meghalt a nagymama... Miben halt meg?... tüdőrákban...

Biztosan véletlen egybeesés...

2015. aug. 4. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!