Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Parkside horonymaróval?

Figyelt kérdés
Interneten rengeteg új, bontatlan, nem használt terméket látok. Lakásfelújítás lesz, minimálisabb vágásokhoz kellene, több helyiségben kellene vele vágnom, összesen maximum 20 métert. Olvastam már róla hideget-meleget, kíváncsi lennék hogy milyen tapasztalatok vannak vele. Rengetegen írják azt hogy az első 7-8 méteren tönkrement, láttam egy élménybeszámoló videót a YT-on, a srác is fordítva használta, tolta és nem húzta. Azt szeretném kérdezni hogy mennyire ajánlott a termék? Kérem olyan írjon akinek tényleges tapasztalata van a géppel, köszönöm!

#Lidl #horonymaró #fali horonymaró
2021. febr. 14. 09:15
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
85%
Parkside terméket használtan venni? Mint írtad jó 8 méterre majd tönkremegy. Ha új akkor visszaveszi a bolt, de ha használtan vetted akkor kitudja mikor vette az eredeti vevő, arra már biztosan nincs garancia
2021. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal a horonymarót tolni szokták..
2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzá való porszívó nélkül csak megfulladsz vele a portól, meg nálam nem ez a márka volt ugyan, de az is folyton elakadt a tégladaraboktól. Én inkább véstem.
2021. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom akinél az első 8 méteren tönkrement az még porszívót sem használt hozzá.

Nameg érzéssel kell használni, nem kell erőből feszegetni a gépet, és főleg nagyon figyelni hogy ne szorítsd be a korongot azzal, hogy akaratlanul elfordítod a gépet a falon.

Betont vagy téglát akarsz vele vágni?

2021. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, az hogy valakinél tönkre ment, nem azt jelenti hogy mindenkinél tönkre megy. Ahogy leírtam, olyan felhasználók válaszát várom akiknek van ilyen és használták is.


Második válaszoló, rosszul tudtad.

Negyedik válaszoló, porszívónak semmi köze ahhoz hogy tönkremegy-e vagy sem. Azért mert nem használsz hozzá porszívót, attól nem lesz baja. Tégla.

2021. febr. 14. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Rosszul gondolod, mert egyrészt pár persz alatt akkora por lesz, hogy az orrodig sem fogsz látni, másrészt az a por szerinted hova fog menni egy működő gépnél? Megsúgom, beszívja a gép, és szétkoptatja a szénkefét és a kommutátort.

Nekem volt hozzá porszívó, és pont azzal szívtam, hogy folyton eldugult a tégladaraboktól a gégegcsöve, vagy már egyből megakadt a a gépben.

2021. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Porszívó kötelező hozzá, a kézikönyvben is benne van.

A téglát viszi majd mint kés a vajat, csak biztos kéz kell hozzá

2021. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!