Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 102 ezer lett az éves villanys...

102 ezer lett az éves villanyszámlám. Betelefonáltam és a nő nem engedte a részletet. Ennyit nem tudok kicsengetni mit kell tennem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok zseni, de hülye sem, mégse volt egyértelmű a kérdés. Jobban mondva egyértelmű egy éves villanyszàmla= 1 év alatt elfogyasztott villany árának kiszámlázása.

Hivatalos dolgokat nem.telefonon intézünk. Mikor megszületett a gyerek sem telefonáltál be az anyakönyv vezetőhöz hogy " szevasz Sanyikám! Figyelj már, a gyerek neve Bori, írd mán be! Na szevasz Sanyikám csókoltatom Örzsét!"

2013. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű a kérdés, de így már érthető, ahogy utólag leírtad.

Figyelj, be kell menni a szolgáltatóhoz, kérni kell a részletfizetést. Légy határozott, könnyen elhajtják az embert. A fogyasztóvédelemhez fordulsz, ha nem hajlandóak egyezkedni, nyugodtan mondhatod nekik. Minimum 3 havi részletre kell, hogy megadják, úgy tudom. Családsegítőbe dolgozik barátnőm. Tudom, hogy nem nagy segítség, de mégsem egyben kell kifizetni, már, ha engedik. Amúgy meg fizess valamennyit, amennyit csak tudsz bele.


A havi 4000 forint, ha belegondolsz nagyon kevés. Én minden hónapban megnézem a fogyasztásom, ha kell módosítok rajta, pont ezért, hogy ne egyben kelljen elszámoláskor sok pénzt kifizetni.

2013. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!