Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 102 ezer lett az éves villanys...

102 ezer lett az éves villanyszámlám. Betelefonáltam és a nő nem engedte a részletet. Ennyit nem tudok kicsengetni mit kell tennem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon semmi ilyet nem eleht elintézni, mert nincs nyoma.

Irj levelet, amiben kéred a részletfizetést, indokold meg, hogy miért, és azt is közöld, hogy hogyan is akarod megoldani a törlesztést.

2013. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem fizetsz , akkor kikapcsolják a villanyt. Előre kellett volna gondolkodni.
2013. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Menj be személyesen, és meg fogod kapni.

[link]


A jövőben pedig jobb, ha átállsz havi diktálásra, és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2013. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem értelek...


De gondolom azt az évi 102 eFt-ot nem évente, hanem havonta 8500 Ft-jával fizeted?

2013. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyet csak írásban lehet kérni. De ha tudtad hogy nem tudod egyben kifizetni,akkor miért éves elszámolást kértél, miért nem havonta fizeted?
2013. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez durva....nekünk havi 11000-nél egyszer kijött 46000 :S nah azóta havonta diktálom és sokkal jobban figyelek a fogyasztásra :) Előtte annyira nem zavart a háborús fagyasztó,de miután kifogyott belőle a készlet és ki lett kapcsolva az átalánynál is volt pár hónap amikor nem ment,de akkor nem foglalkoztam ilyenekkel viszont havi diktálósnál kapásból észre vettem,hogy zabálta az áramot nagyon durván...így vettünk is egy újat és 7500 körül van a fogyasztásunk.Ugye ha átalányt fizetsz annyira nem foglalkozol a fogyasztással és előfordulhat,hogy bármi meghibásodik úgy,hogy durván kezdi az áramot fogyasztani és ezt főleg a különbözetnél fogod érezni ami durva lehet...havinál viszont egyből szemet fog szúrni,hogy valami nagyon nem okés.

Miután befáradsz,mert ezt személyesen kellene intézni és nem telefonon akkor én a helyedbe havi diktálást kérném és nincs több nagyobb összegű meglepetés.

2013. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik az a szolgáltató, akinél ÉVENTE lehet fizetni? Mellesleg ki az, aki éves fizetést kér? Ha éves fizetést kértél, akkor miért nem raktál rá félre havonta???
2013. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem éves fizetést kért gondolom, kedves utolsó, hanem az éves leolvasásnál valószínűleg ennyi különbözet jött ki neki.

Ez az éves elszámoló számla lehet.

2013. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Hát, akkor meg meg kéne tanulnia írni, mert amit leírt, abból nem az éves elszámolóra gondol az ember.


Kedves kérdező: Valakivel, aki egyértelműen tud fogalmazni, írass egy részletfizetési kérvényt, és ajánlva postázd.

2013. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

még a hülye is gondolja hogy éves elszámolásról van szó.

havonta 4ezer forintokat fizettünk ezt mondta az elmü ezt is állitotta be. aztán kijött ez a 102ezer forint most. úgyhogy nem én vagyok a hülye!! kedveskéim. a dolog kérdése csak az volt, hogy részletfizetés megoldható-e ha már a nő telefonban elküldött a francba! méghogy nekem kéne gondolkodnom. sajnálom az olyat, aki havonta pluszba még ebbe a mai világba százezreket ki tud húzni a zsebéből csak úgy ilyen hülyeségekre.... te gyere ki egy fizuból+meg 1 gyesből... aztán meglátjuk hova lyukadsz ki!

2013. ápr. 10. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!