Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy ha egy 3 fokozatú boileren másfelesről 2 és felesre állítom a hőmérsékletet akkor 5000 ft-al lesz több a villanyszámlám?

Figyelt kérdés

Eddig 17000 forintot fizettünk.Van két számítógép a lakásban amik majdnem minden este mennek(nagy ritkán nappal is)tv nincs,egy kis hűtőnk van még.Semmit nem változtattunk a szokásainkon,nem használtunk semmiből sem többet;csak a boilert vettük melegebbre és most 22000-es számla jött ki.

A főbérlőt megkérdeztem,hogy mi van.Ő azt mondta,hogy később diktálta be az áramit,ami miatt lehet hogy valahogy az ELMÜ az éves fogyasztásból kalkulálta ezt az összeget ki.


Ötlet?


2011. febr. 10. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lecsúszik a bediktálás időtartamáról, akkor egy becsült számla jön. A számlán rajta kellene lennie, hogy milyen becsült/valós fogyasztás után fizettek.

Én is jártam már így, ilyenkor vagy befizetem, vagy kérek egy nullás igazolást a neten és kitisztázom.

5000 ft ha most nem vág földhöz fizesd be, és jövő hónapban ha diktálsz ennyivel kevesebb lesz.


A 2.5 ről 3ra nem tudom hány fokot jelent a víznél, de 5000 ft nagyon sok , nem valószínű hogy az okozhatta.

2011. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!