Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A férjemnek az a mániája,...

A férjemnek az a mániája, hogy csak akkor szabad szellőztetni, ha épp nem fűtünk. Szerintem meg forditva. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Jól szigetelt házunk van, kazánfűtéssel. Ha nincsenek extrém mínuszok, akkor csak délután gyújtunk be a kazánba. Igy napközben 19-20, este pedig 21-23 fok a hőmérséklet. Én szivesebben szellőztetnék akkor, amikor 23 fok van, hogy csak 20-21-re hűljön le a hőmérséklet, de a férjem szerint akkor gazdaságos szellőztetni, amikor nem fűtünk - akkor viszont lemegy a hőmérséklet 18 fokra, ami már kellemetlen. A fűtési rendszer nem hőszabályozós, tehát nem úgy van, hogy addig fűt, míg el nem éri a beállitott hőmérsékletet, szóval attól nem fog jobban fűteni a kazán és több fa fogyni, hogy kinyitottam az ablakot. Kinek van igaza?

2013. márc. 17. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

A kérdést teljesen rossz oldalról közelíted meg. Előszöris: csak akkor szellőztess, ha nyitva van az ablak. Egyébként pedig a férfinak mindig igaza van. Viccen kívül:

Én inkább a komfortérzetet helyezném előtérbe. A játék, hogy mikor szellőztessünk szerintem pár ezer Ft-ot hozhat havonta. Nem ismerem (nem is akarom ismerni) anyagi helyzeteteket (húha, csak leírtam!) Ha a komfortérzeted megér ennyit, akkor ne érdekeljen, hogy mikor megy a kazán.

2013. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, hím soviniszta mocskos disznó vagyok És élvezem!
2013. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!