Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok szellőzt...

Mit tegyek? Nem tudok szellőztetni, annyira büdös az alattam lakó!

Figyelt kérdés
Egy öregasszony lakik alattunk, állandóan bagózik és főz, meg szerintem koszos is. Az a tipikus putri szag árad a lakásából és szerintem évről-évre erősebben érződik, már a lépcsőházban is érezhető. Nem tudunk ablakot nyitni miatta, kész vagyok. Itt a jóidő és zárt ablakok mellett vagyunk kénytelenek lenni.
2011. ápr. 4. 21:06
 1/5 valakiakitnemismersz válasza:
Zavard el a banyát xD. vagy menj és takaríts ki nála lehet öreg és már nem bír.
2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szólj a közös képviselőnek,hogy van egy ilyen problémád mit lehetne vele tenni.
2011. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólni kell a közös képviselőnek,ha Önkormányzati lakás,akkor az Önkormányzatnak,hogy nem rendeltetés szerűen használja a lakást,s zavarja a többi lakót.
2011. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Saját lakása. A közös képviselő puszi pajtása, már valaki jár hozzá takarítani, épp a múltkor mondta a kkviselő, de évről-évre egyre büdösebb szag jön ki-fel a lakásából. Már a sírás kerülget, hogy mi lesz nyáron a nagy melegben, éjjel szagolhatjuk, ha ablakot nyitunk és ő is.

Még a felettünk lakót is zavarja, de jól lehet nincs semmi megoldás.

2011. ápr. 5. 21:27
 5/5 Kiss-Kárpáty Ildikó válasza:
Megg kell babonázni a vénasszonyt! Kerítesz valahonnan egy fél rőf gatyamadzagot, azt felaprítod hüvelyknyi darabokra. Ezt pont éjfélkor teszed, utoljára azt mondod hangos szóval: száz macska, kilenc macska. Keresztet vetsz, ezzel kész a finom babonamadzag :) Ezt beleteszed a vénasszony levesébe vagy főzelékébe, teljesen mindegy... Ha megkóstolta a levest, három óra alatt megegeresedik tőle!
2013. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!