Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan megy a légkond...

Ha folyamatosan megy a légkondi, akkor nem kell soha szellőztetni?

Figyelt kérdés
Lehet butaságot kérdezek, 3 hete vettünk egy méregdrága, hiper-szuper, csodalégszűrős légkondit. Férjem szerint mostantól soha ne nyissunk ablakot, inkább hűtés nélkül keringessünk ezzel a levegőt, mert így még a port is kiszűri belőle, bogarak sem jönnek be, stb. A fogyasztása nem számít, de tényleg elegendő ez, felesleges szellőztetni?
2010. jún. 22. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem légtisztító, hanem légkondi! Egyrészt az alapos szellőztetést nem helyettesíti semmi, másrészt nagyon egészségtelen éjjel-nappal járatni a légkondit!!
2010. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezentúl majd akkor szellőztess, ha a férjed nem lesz otthon :D ;)
2010. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
manapság ki szellőztet már?? xD
2010. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szivesen hagynám, hogy örüljön a játékának, de nem igazán győzött meg... nem ért egyikünk sem az ilyesmihez, gondoltam ha mások is megerősitik Őt, akkor legyen, de úgy látszik kivételesen nekem volt igazam :) köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 22. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
És oxigénetek honnan lesz? A vízbűl veszitek ki?!? A CO2-t ki fogja kivinni a lakásból?
2010. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Be lehet úgy állítani, hogy hűtés/melegítés nélkül, de tisztítva(?) fújja be kintről a levegőt, tényleg valami legújabb csodakütyü ez, de nekem valahogy túl hihetetlen, hogy igaz legyen.
2010. jún. 22. 23:06
 7/9 BlackSword ***** válasza:
Én pl el sem tudnám képzelni, hogyha hazamegyek, akkor ne az legyen az első, hogy kinyitok eg ablakot... Egyébként jó nektek, hogy a villanyszámla nem gond, csak azt nem értem -én kis naív éítészmérnök hallgató, hogy ha valamit ingyen is meglap az ember, akkor miért akar érte fizetni... Egyébként ezek a hipermodern kütyük a bektériumkat is kiszűrik a levegőből? Mert akkor mégiscsak a szellőztetés a legjobb megoldás...
2010. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, nem a kispénzűek nyávogàsa érdekel, hanem mások tapasztalata. A villanyszámlámhoz semmi közöd. Ha nincs légkondid, akkor ne szólj a témához.
2010. jún. 23. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
pffff ez aztán a modor... kár, hogy a kérdezőt nem lehet értékelni...
2010. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!