Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erkély nélküli panellakásban...

Erkély nélküli panellakásban problémás a ruhaszárítás?

Figyelt kérdés

Nem szárad lassan, nem lesz büdös a ruha, az ágynemű?

Szeretnék lakást venni, és nem tudom, hogy ez is szempont legyen-e a lakás választásnál.


2012. okt. 23. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesznek büdösek. Attól függ hány szobásat vennél. Ha jól kicentrized hamar szárad. Megoldható, hogy felhúzható fregolit csináltatsz a fürdőbe, így helyet is spórolsz, legfeljebb fürdésnél a nyakadba lóg. Én másfél szobásban lakom, és még idáig meg tudtam oldani a nagymosást is.
2012. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, az biztos, hogy meggyorsítja a szárítást, ha a szabad levegőn teregetsz.

Egyébként csak emiatt választanál erkélyes lakást? milyen jó pedig kiülni oda és meginni egy teát vagy kávét. :)

Vagy azok a szép virágok,amiket saját magad gondozol és amikben gyönyörködhetsz egész nyáron!!

2012. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak ez miatt, de én mindenképp az erkéyesre szavazom.

Így legalább van egy kis kapcsolatod a külvilággal.

2012. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy szabadabbnak érzed magad, ha van egy kis erkélyed, legalábbis nyáron. Ha normálisak a feletted lakók, akkor még használni is tudod, és valóban nemcsak egy jó kávéra, de akár még teregetésre is tökéletes.

Sajna engem nem áldott meg a sors ilyennel, sosem tudom, mikor milyen égi áldás jön fentről (esetleg egy vödör víz, egy adag virágföld, vagy egy jó adag csikk stb.)

De szerencsére ez a ritkább.


Télen pedig biztosan nem fogsz kiteregetni, de akkor is meg fogod tudni oldani a ruhaszárítást, intim fehérneműket a fürdőszobába, blúzokat, ingeket vállfára a szobában, egyéb helyeken. Szóval ha akarsz vegyél erkélyest, de készülj fel a benti szárítók felszerelésével is!

2012. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!