Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy majdnem...

Miért van az, hogy majdnem minden panellakásban látni olajradiátort?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az un fűtési szezon adott. Ha előtte, vagy utána jön egy komolyabb hideg idő, kénytelenek a távfűtésesek maguk megoldani a meleget.
2012. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egy hősugárzóm van. kell, mert ha úgy alakul az időjárás, h a fűtési szezon előtt vagy után még hideg van, akkor valamivel be kell durrantani, hogy ne fagyjunk szét.

mondjuk inkább este kapcsoljuk be egy kicsit, nappal meg öltözünk. nem valami felemelő élmény a 15 fokos lakásban dzsesszelni :D

2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25 évig laktam lakótelepi lakásban (nem klasszikus panel, hanem alagútzsalus ház), nekünk sosem volt se hősugárzónk, se olajradiátorunk. Mifelénk a távhő ismeretlen fogalom (megyeszékhely), minden ház saját kazánházzal rendelkezik a tetőszinten. Így, ha hidegebb idő van és a lakók többsége igényli, akkor a házmester felmegy a kazánházba és bekapcsolja a fűtést :)
2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 21:43

Ma már a panelban is úgy működik, hogy képviselő körbekérdez. Na, mire körbekérdez, kérést bead, éppen eltelik pár fagyos nap. A másik, amikor a lakók többsége nem kéri a fűtést, mert spórolás van.

2012. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hősugárzóm van (kisebb és hatékonyabb), pont azért, mert nem mindig megfelelő a fűtés. Olyan is volt, hogy már ment a kazán, de alacsony hőmérsékleten, így fáztam. A lakások többsége hőszigetelt, a miénk nem, gondolom ezért van ez.
2012. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!