Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálad ki vágja a füvet?...

Nálad ki vágja a füvet? Gyerek, feleség, férj?

Figyelt kérdés
és hány évesek vagytok? én 20 nő vagyok férjnél, és én vágom mindig, és a szüleimnél is mert igaz apukám dolga lenne, de őhagyná megnöveszteni akár méterekre is ,igy muszály levágnom.
2009. aug. 1. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben lakunk, egy udvarban akik kiadták a házat, ők vágják a füvet.

Pároméknál csak párom vágja, pedig van tesója, de ő szarik mindenbe. Én is vágtam egyszer, tök jó dolog, de mivel nem benzines, állandóan begabalyodtam, így maradt párom. :)

2009. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Nagyinál én vágom, mert más már öreg hozzá. A fűnyírással még nem lenne gond, csak az a bajom hogy nem az enyém a kert, és van egy halom akadály amiktől órákig tart a fűnyírás azon a kis telken is.

Amúgy szerintem mindenképp ffi csinálja a fűnyírást, én ha rendesen csinálom mindig megizzadok meg szoktam közben pihenni. 21/F

2009. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a férjem vágja. nem is hagyná, hogy én csináljam..pedig nálunk is úgy van, ahogy nálatok. ő dolgozik, én nem..sajnos..
2009. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A párom nyírja, én pedig pórázon vezetem, vagyis húzom-engedem a vezetéket, és így sokkal gyorsabban megy, mintha egyedül bénázna vele."


Köszönöm, hogy akaratlanul is megszepitette napomat, reg röhögtem ilyen jot, mert a szavak szo szerinti ertelmezese szerint: A párom nyírja (a füvet), én pedig pórázon vezetem (a páromat), vagyis húzom-engedem a vezetéket, és így sokkal gyorsabban megy, mintha egyedül bénázna vele. Közben napozunk. Meg jókat röhögünk.

:DDD

2015. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!