Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az egész család egy vízben...

Az egész család egy vízben fürdik?

Figyelt kérdés
Nálatok is az egész család,ha kádba fürödtök egy vízben fürdik, vagy csak nálunk van ez a jelenség?

2012. szept. 15. 21:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
nem
2012. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

tényleg lehet nagyon kevés vízeben tusolni

a szappan könnyebben lemosható mint a tusfürdő

2012. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

3-as vagyok. Mi kipróbáltuk, lemértük. Az egy vízben fürdés takarékosabb. Persze, van, hogy zuhanyzunk. Nekünk pazarlásnak tűnt, amikor lefolyik egy csomó víz a lefolyón, ami még így-úgy használható. A kádat gyakran fertőtlenítjük.

Nem vagyunk igénytelenebbek, kevésbé tiszták, mint mások.


Aki már volt gyógyfürdőben, az mind kipróbálta a közös kádat :-)

2012. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem fürdünk egy vízben. Nem higiénikus meg semmit nem ér. A kádban való fürdés sem jó mert sokba kerül plusz ami lejön rólunk dzsuva az vissza is kerülhet. Zuhanyzásnál meg sokkal kevesebb vizet használunk jobban lejön a dzsuva és az alul el is megy és nem tapad vissza ránk. Mi évek óta zuhanyzunk. A fürdőkádat már nem is használjuk csak nagyon ritkán amikor anyám meleg fürdőre vágyik akkor belemászik és elvan ott egy ideig és ennyi. Amikor a barátnőm jön átt akkor legtöbbször együtt tusolunk, bár nem spórolás szempontjából, csak szeretünk így lenni:)
2012. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Épp ma beszéltek a vízről a rádióban. Állítólag Európában hazánkban legmagasabb a víz ára! Pedig csomó vízkészletünk van... Van olyan nyugati ország, ahol ingyenes a víz.

Na de nem ez a téma.


Nem, ez kizárt, hogy egy vízben fürödjünk! Amúgy zuhanyozni szoktunk mi is.

Az egy vízben való dolog az az a bizonyos kétszemélyes romantikus dolog, de az előtt meg után is van némi zuhanyzás...


A zuhanyzás során történő vízfogyasztásomat meg egy időben ellenőriztem:

Bedugtam a kádat, majd abban zuhanyoztam, gyűlt a víz alattam...

Ha lusta vagyok és habozás közben nem zárom el a vizet, akkor simán összejön fél kádnyi víz.

Ha elzárom közben, akkor viszont nagyon kevés vízzel meglehet úszni, kb a folyatós verzió negyedével!


Javaslom tehát, hogy zuhanyozzatok elzárós módszerrel!

2012. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

"Állítólag Európában hazánkban legmagasabb a víz ára!"


Megnyugtatlak: nem. Sőt, kifejezetten olcsó, nem igazán kalkulálják bele az árba a vízvezeték cserék árát, pedig nem ártana.


"Pedig csomó vízkészletünk van..."


Megdöbbentelek: nem. Ez egy nagyon virágzó urban legend. A valóság az, hogy a vízkészletünk nagy része átfolyik az országon és nem is itt ered.


"Van olyan nyugati ország, ahol ingyenes a víz."


Mégis melyik? Nálunk is ingyenes az esővíz.

2012. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
azok cigányok
2012. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
46%
ja hűje vagyok azok nem fürödnek
2012. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem.mi is zuhanyzunk, általában az elzárós módszerrel.
2012. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

idejét nem tudom mikor fürödtem kádban. csak zuhanyzóm van, szóval max vendégségben lenne rá lehetőségem, vagy ha hotelban vagyok.


a zuhanyzás higiénikus, és spórolós. kisebb koromban volt olyan, hogy a nagyim megfürdött utánam a kádban, de inkább télen, mikor amúgy sem koszolódtam be az udvaron :D

2012. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!