Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az egész család egy vízben...

Az egész család egy vízben fürdik?

Figyelt kérdés
Nálatok is az egész család,ha kádba fürödtök egy vízben fürdik, vagy csak nálunk van ez a jelenség?

2012. szept. 15. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon ritkán fürdünk kádban,de soha nem egy vízben! Elképzelni sem tudnánk, hogy a másik koszos vizében fürödjünk. Attól csak piszkosabbak lennénk, mint fürdés előtt. Azonfelül egészségtelen is.
2012. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én ki is fertőtlenítem a kádat fürdés előtt.
2012. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Mi is egy vízben fürdünk. Nem vagyok büszke rá.

Nagyon drága a víz, spórolunk, ahogy tudunk.

2012. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi kádfürdőt sosem veszünk, inkább úgy spórolunk, hogy mindenki zuhanyzik: bemászok a kádba, kis időre megnyitom a csapot és bevizezem magam, aztán elzárom a csapot és gyorsan megmosdok (régebben tusfürdő, mostanában szappan) jó habosra, majd ismét megnyitom kis időre a csapot és leveretem magamról.

Ennyi.

Szerintem kevesebb víz megy így el, mintha egy egész kádat teletöltenénk. Még akkor is, ha négyen vagyunk és egyenként végigcsináljuk ezt a sort.

2012. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
91%
Nem, zuhanyzunk.
2012. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem fürdünk. Gyors zuhanyzással (szappanozás közben el lehet zárni a vizet) még kevesebb víz is fogy, mint fürdéssel. Egy kádnyi vízből simán lezuhanyzik a család. Fürdeni még tiszta vízben sem egészséges, nemhogy koszosban.
2012. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
A víz ma még nem drága. Lesz még ettől sokkal-sokkal drágább is. Sőt, talán még olyan is lesz, hogy örülünk, ha vizet látunk.
2012. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Én el nem tudnám képzelni, hogy ugyanabban a vízben ázzak, amiben előttem 1-2 ember... Hiába családtagok.

Engem nagyon taszítana, ha spórolni akarnék, zuhanyozna mindenki és kész.

2012. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

igen 4-es módszerével is lehet spórolni

az nagyon szomorú dolog, ha már a másik vizében kell fürdenünk (nők menses, vagy bármelyik nem nagyvécé után....szóval ilyen víz...)

2012. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Fújj, nem, még csak az kéne!

Ne haragudj, de ezt nem tartom valami higiénikusnak hogy más leázott mocskában fürödjek.

Amúgy mi is zuhanyzunk. Pár éve a felújításkor ki is dobtuk a kádat, mert soha nem használtuk. Azóta sem hiányzik.

2012. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!