Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az ilyen szomszéddal mit...

Az ilyen szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén már fél 6-kor elindítja a mosógépét ami nem is lenne baj ha az ő fürdőjük nem lenne szomszédos a mi hálónkkal és nem hallanánk át mindent.

Már többször szóltam nekik de nem érdekli őket.

Van erre valami törvény vagy rendelt vagy valami ilyesmi h tekintettel kell lenni a szomszédra a társasházban?


2012. máj. 19. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt van csendrendelet, de a mosógép szerintem nem az a kategória. Másrészt a társasháznak van házirendje, de attól túl sokat nem várhatsz.


Ha a szép szó nem használ, esetleg megpróbálkozhatsz egy kis technóval a szomszédos falnál olyan időpontban, amikor ő szeretne pihenni. Jobb ötletem nincs.

2012. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki úgy osztja be az idejét,ahogy neki megfelel. Lehet,hogy napközben más dolga is van. Társasházban ehhez hozzá kell szokni.
2012. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez mar kicsit durva... De mit mondott, miért nem fogja később megcsinálni?


Megoldásnak lehet 11 körül porszívózni, jó sok bulit szervezni, esetleg ha vannak olyan rokonok- barátok akik kicsit szekrenyszerűek, azoknak szólni hogy " beszéljék meg vele"

2012. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan-nagyon sokan cserélnének veled szomszédot,köztük én is.

Tudod te ,hogy másutt ,milyen tahó emberek és mekkora zajt csapnak,néha még szándékosan is ?

A miénk este kilenctől ,hajnal ötig bömbölteti a tv-jét,minden nap, és ha szólunk neki,akkor annyit mond :

ja bocs elaludtam mellette....



.

2012. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!