Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti laknátok várban vagy...

Ti laknátok várban vagy kastélyban?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de én laknék.Nekem nagyon tetszenek a régi várak meg a kastélyok is. Az olyasmik pl. mint a Harry Potter-ből a Roxfort:) Persze tudom, h olyan nincsen, és nem is lehetne olyanban lakni, vagy ha mégis nagyon sok pénz kell hozzá.....De mondjuk, ha lenne egy olyan iskola leszámítva a varázslást én szívesen járnék oda. Szerintem tök jó benne, h minden olyan óriási és nem az az unalmas épület aminek minden zugát ismered, hanem olyan amiben találhatsz "kalandot"( de ne a Harry Potteres sztorira gondoljatok...hogy lenne Voldemort meg....:) )de úgy az egész....tök jó szerintem....nagyon tetszik nekem az olyan suli. Meg ha nekünk lenne olyan várunk ami tök régi meg minden....tök jó lehet benne lakni , elbarangolni, esetleg ha lenne benne egy titkos folyosó, még ha az egy eldugott könyvtárszobába vezetne is .........Csak és vagyok ezzel így??:)

2012. márc. 2. 12:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a 13:32-nak:

igen, azt hiszem irigylem azért őket:) dehát egy olyan idősnek tök jó lehet úgy egy olyan kastélyban:)(én 13/L vagyok)

hogy érted, h nem minden végződig happienddel? vagyis értem h h érted, csak egy sima, varázslatmentes kastélyban, amiben egy család lakik mi rossz történhetne?

2012. márc. 2. 19:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Télen befagyna a fenekem, márpedig én szeretem a meleget, és az ilyen helyek nem épp modern fűtéssel rendelkeznek:) Kislányként laktam volna, de nem az épület miatt, hanem a ruhák miatt, amiket az abban lakó nők hordtak:) Gondolok itt a Sissi című filmre:D
2012. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, a ruhák......:)
2012. márc. 4. 17:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Én olyannyira, hogy még a kétezres években majdnem vettünk is egyet.


Nagyon szeretem a klasszicista közép- vagy kisnemesi kúriákat, Magyaroszágon vannak ilyenek, 80-300 millió között, tehát afféle tehetősebb családi ház áráért és páratlan romantika övezi őket. Azok értékek.

Nem falak, födém és nyílászárók együttese, hanem a történelem egy-egy darabjai. Örök érték.

2018. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Énis imádom a régies kastelyokat meg a ruhákat is es én laknak is benne mert pont az a jó hogy csend van és nyugalom
2020. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!