Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti laknátok várban vagy...

Ti laknátok várban vagy kastélyban?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de én laknék.Nekem nagyon tetszenek a régi várak meg a kastélyok is. Az olyasmik pl. mint a Harry Potter-ből a Roxfort:) Persze tudom, h olyan nincsen, és nem is lehetne olyanban lakni, vagy ha mégis nagyon sok pénz kell hozzá.....De mondjuk, ha lenne egy olyan iskola leszámítva a varázslást én szívesen járnék oda. Szerintem tök jó benne, h minden olyan óriási és nem az az unalmas épület aminek minden zugát ismered, hanem olyan amiben találhatsz "kalandot"( de ne a Harry Potteres sztorira gondoljatok...hogy lenne Voldemort meg....:) )de úgy az egész....tök jó szerintem....nagyon tetszik nekem az olyan suli. Meg ha nekünk lenne olyan várunk ami tök régi meg minden....tök jó lehet benne lakni , elbarangolni, esetleg ha lenne benne egy titkos folyosó, még ha az egy eldugott könyvtárszobába vezetne is .........Csak és vagyok ezzel így??:)

2012. márc. 2. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kalandnak jó, de én ha hazamegyek, nem kalandot keresek, hanem a jól megszokott kuckómat. Egyszerűen nem érezném magam otthonosan.
2012. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Amikor kisgyerek voltam, én is ábrándoztam arról, hogy vár meg kastély... ma már nem tartanám kivitelezhetőnek. Hány szobát tud belakni az ember? Hány szobát tud befűteni? Hányat tud takarítani? Persze, játszani a gondolattal, aranyos dolog...
2012. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha az egy emberléptékű méretű klasszicista kúria lenne.
2012. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, például egy ilyen kellemes tudna lenni, de ennél nagyobb már nem kellene:

[link]

2012. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tetszik, de én félnék benne, mindig a "csúnya" filmek jutnak eszembe, hogy mik történnek ha leszáll az est....
2012. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"tök jó lehet benne lakni , elbarangolni, esetleg ha lenne benne egy titkos folyosó, még ha az egy eldugott könyvtárszobába vezetne is"


Párszor biztos poén, de hamar beleunnál. És csak egy rossz élmény kellene (denevér jön szemben, fura zajok, stb), és hamar elmenne a kedved tőle. :)

2012. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Harry Pottert nézted, és irigyelted a skacokat a filmen. Hidd el, a valóságban nem minden történet végződik heppienddel. És nem tudod kikapcsolni, ha eleged van belőle. :)
2012. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek..szépek. Kirándulni jó :) Meg esetleg egy nyaralás során megszállni benne 1-2 hétig. DE otthonnak én sem tudnám elképzelni! Túl nagy lenne ahhoz, ebből adódóan pedig túl rideg. Az a borzasztó nagy belmagasság, és a hatalmas csarnokszerű szobák..
2012. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Leht h tényleg nem lenne jó benne lakni, igazatok lehet.

Nekem nem jutnak eszembe róla a "csúnya" filmek, már voltam várban, igaz nem túl sok ideig. Nekem pont a nagy belmagasság és a csarnokszerű szobák tetszenek:)

2012. márc. 2. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!