Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fokon érzitek jól magatok...

Hány fokon érzitek jól magatokat a lakásban/házban? Mennyire fűtötök télen, hány fok legyen benn?

Figyelt kérdés
Mit tartotok optimálisnak? Én panelban 2 éve megszoktam a 25 fokot, vagyis tkp fázósabb lettem, mint voltam, mert alacsonyabb hőmérsékletű szobában már nem érzem olyan jól magam. (25 évig sosem laktam 25 fokra fűtött házban)
2011. okt. 9. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én simán elviselném az állandó 25,de még a 28 fokot is..nagyon fagyos vagyok, sírni tudok sokszor annyira fázom.:D Sajnos persze ennyi sosincs a lakásban..(régiben volt,ott konvektorom volt,ajtót bezártam és bányát csináltam, most távhőnk van és sz.ar ablakok)...rettegek a téltől előre is..
2011. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ruha nélkül 23 fok körül érzem jól magam. Efölött melegem van, 20 alatt felöltözök.

De télen se fűtök, mert nagyon fűtenek a szomszédok, ritkán esik 20 fok alá.

2011. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
meg tudlak érteni :)
2011. okt. 9. 22:00
 4/27 A kérdező kommentje:
-első válaszolónak írtam -
2011. okt. 9. 22:00
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi 22, nagy hidegben 23 fokra szoktuk beállítani a termosztátot, de én is vissza szoktam sírni a gyerekkoromat, amikor még az "átkosban" koksszal fűtöttünk, és nem volt ritka a 26-27 fok sem a lakásban. A röhej, hogy most még ezzel a 22-23 fokkal is százezer forint körüli havi gázszámlákat fizetünk a hidegebb téli hónapokban.
2011. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fázós vagyok. :-)


A lakásban 25-27 fok szokott lenni, és még így is 2 takaró alatt alszok.

2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Irigyellek titeket. :)

Könnyű befűteni vagy felöltözni, de én nem tudok ennél jobban levetkőzni, ha melegem van. :D Még ha nem is kerül így annyiba (télen 2000 ft körül van a fűtés).

2011. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21-22 fok van, így elvagyok, bár alaposan felöltöztem. Nálam pont fordítva volt a dolog, gyerekkoromban jó meleg volt otthon, a kollégiumban is fűtöttek ezerrel, de most egy panelban lakom, ahol nekem kell fizetni a fűtésszámlát, úgyhogy inkább letekerem a radiátort, nem is fűtünk, csak a hálóban.
2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a meleget, még nyitott ablaknál alszom. Amúgy télen 22 fok a max nappal, éjszakára 18. Ebben érzem jól magam póló, rövodnaciban.
2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szeretnék 25 fokot, de sajnos csak l8 fok van.Így 30.000.- ezer a fűtésünk fával, mert gázzal loo.ooo ezer sem futná. 2.ooo ezer fűtés mit " takar", milyen lakás és hol?

Miénk nagyközség, eltolt szintű 3 szobával.

2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!