Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a TESCO...

Mi a véleményetek a TESCO FILA akcióról? Megéri megvenni a táskákat?

Figyelt kérdés
Pont egy nagy sporttáska kéne és láttam, hogy 8000 Ft-ért van egy egész jól kinéző gurulós FILA a pontgyűjtő akcióban, de nem tudom, hogy megéri-e? Valaki esetleg már vett?
2011. máj. 17. 11:40
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
én is igy vagyok ezzel, pedig nem vagyok az a nagy divatdiktátor. de attol hogy sporttáska vagy főleg gurulos böröndöd van, az nem gond. nem is nézik annyian, meghát azt nem hordja folyton mindenki.
2011. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

én is ilyen gurulós sporttáskát akartam venni, de rájöttem, hogy nem igazán éri meg mivel elég kicsi (60cm hosszú, 26cm széles, 30cm magas)

és haverom azt mondta nem is olyan tartós (neki pl már letört az egyik kereke)

2011. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
"Azt persze elfelejtette odabiggyeszteni az akciós füzetébe a TESCO, hogy ezeket a táskákat kimondottan promóciós célokra gyártja a Fila, és azok kereskedelmi forgalomban nem kaphatóak, mivel a felhasznált anyagok minőségében, vagy éppen a külcsínben nem érik el a többi Fila termék nívóját. Egyszóval az oldaltáskához a TESCO által odabiggyesztett 7999 forintos ajánlott fogyasztói ár kamu. Annyiért már sokkal jobb, „valódi” Fila táskát is kaphatunk. Ugyanez igaz a többi TESCO-gazdaságos Fila táskára is. "
2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tinker Bell ***** válasza:

Ezek közül a táskák közül volt amelyik kapható volt még jóval az akció előtt! Már akkor is sok mindenki járkált vele!


Ez volt az: [link]

2011. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!