Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a TESCO...

Mi a véleményetek a TESCO FILA akcióról? Megéri megvenni a táskákat?

Figyelt kérdés
Pont egy nagy sporttáska kéne és láttam, hogy 8000 Ft-ért van egy egész jól kinéző gurulós FILA a pontgyűjtő akcióban, de nem tudom, hogy megéri-e? Valaki esetleg már vett?
2011. máj. 17. 11:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tényleg már szinte mindenkin ilyen táskák vannak az utcán. Még a csövesek is ebben mennek guberálni. Halál komolyan! A minap láttam.
2011. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Sziasztok! Mi a véleményetek a Pipere táskáról? Mekkora? Megéri megvenni? Fiú használná, mert nekem van másik! Én magamnak az oldaltáskát és az edzőtáskát gondoltam megvenni. A sporttáskáról mi a véleményetek?
2011. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Oldaltáskát én is vettem, most már hetek óta az edzőtáskát keresem. Már lassan a harmadik pontgyűjtő füzet is betelik, de nálunk az összes "Tuskó" ki van fosztva. Oldaltáskából van még, meg talán pár pipere és kész.
2011. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
valaki nem tudja hol lehet megnezni mik a meretei ezeknek a taskaknak?
2011. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
én összegyűjtöttem 60 pontot és szeretnék egyenlőre csak egy valamit szeretnék, a sporttáskát. mennyi idő alatt kapom meg a táskát?
2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Akkor kapod meg a táskát amikor össze gyűlt, kiválasztottad és kifizetted:P Amúgy úgy gondolom, hogy mért ne használnám ki azt az alkalmat, hogy egy 13E forintos táskát megveszek 3000-ért...ha jól emlékszem 13-ként volt feltüntetve a pontgyűjtő füzetben, már ha az az igazi ára:P Am iskola táskát választottam, nekem nem tetszett az oldaltáska. Az edző táska jól nézett ki, de abban nem igazán tudok sulira pakolni:)
2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
és ha szabad megkérdeznem,mekkora a gurulós táska szélhosszmagassága?
2011. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
most tényleg nem rosszbol, de annyit kérdezgettek itt, hogy mi mekkora. hát nézzétek meg. szerintem mindenki jár tescoba.
2011. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja-ja, szerintem is. El kell menni és le kell mérni. Én pl ma is voltam, de nekünk szinte a szomszédban van. Mérőszalag pont nem volt kéznél. :)
2011. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
én nem vennék,mi gyűjtöttük a pontokat,aztán végre tudtunk venni egyet.de hiba volt,minden második embernek ilyen táskája van. bár ha téged ez nem zavar akkor nyugodtan.
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!