Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a TESCO...

Mi a véleményetek a TESCO FILA akcióról? Megéri megvenni a táskákat?

Figyelt kérdés
Pont egy nagy sporttáska kéne és láttam, hogy 8000 Ft-ért van egy egész jól kinéző gurulós FILA a pontgyűjtő akcióban, de nem tudom, hogy megéri-e? Valaki esetleg már vett?
2011. máj. 17. 11:40
1 2 3
 1/24 Tinker Bell ***** válasza:
Szerintem megéri, hiszen ha amúgy is ott szoktál vásárolni, akkor teljesen mindegy, hogy kapod-e a pontokat. Ha meg már kapod, akkor miért ne vásárolnál olcsóbban. Akinek valóban szüksége van rá, annak szerintem megéri.
2011. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

mi is gyűjtjük a pontokat, ha már ott vásárolunk.

tulajdonképpen ha azt veszed, akkor ezek valódi Fila termékek. hogy valós-e az az ár, amit eredeti árként tüntettek fel a pontgyűjtő füzetben, azt nem tudom, mivel ritkán járok sportboltban, egyébként sem vagyok márkamániás.


mindenképp megéri, hiszen máshol nem nagyon kapsz márkás táskát ennyiért. persze, ha beleszámolod, akkor 38e ft a táska, mivel ezresenként 1 pont jár :D

2011. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűjtöm, kinéztem az egyiket. :D

És azért azt a 30k-t nem kell beleszámolni, elvégre alapból ott vásárolsz, és azért kapsz kaját, stb-t. :D Szerintem tök jó,h végre nem edény meg villa van. :D

2011. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

az mondjuk tényleg. eszcájgot csak egyszer vesz az ember általában, viszont táskából sosem elég :D

tavaly nyáron volt a sparban fürdőszobai szett, arra is gyűjtöttünk, vettük egy menő digitális személymérleget, valamint egy 5db-os szettet, amiben volt szappantartó, fogkefetartó, folyékony szappan adagoló, stb.

ezek az igazán hasznos dolgok! :D

2011. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem már ezeket a táskákat. Nem egy csúcsminőség a Filatól, de ha amúgy is szükséged lenne rá, akkor az árát talán megéri.

Annak idején a villás cuccokra is betelt a pontgyűjtő füzet, de nem vettem ilyeneket. Egy készlet horribilis összegbe került volna. Egy villával meg mit kezd az ember?

Előtte edényt is vettem. Az teljesen jó.


Egyébként még soha nem jutott eszembe, hogy csak azért menjek a Tescoba vásárolni, hogy kapjak ilyen gyűjthető pontot. Azért járok oda, mert gyakorlatilag a szomszédban van, gyalog 5-10 perc.

2011. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Tényleg nem csúcsminőségűek ezek a FILA cuccok. Én is gyűjtöm a pontokat. Rendszeresen vásárolunk a barátnőmmel + anyámék is odaadják a pontjaikat. Már van 90 asszem.

Szóval megéri megvenni a taáskákat ha már vásárolok, viszont nagyon tömegcuccá válnak... Tegnap 2 srácon láttam a hátitáskát, ma pedig 2 embernél láttam az oldaltáskát :S Szóval lassan mindenkinek ilyen lessz... Ezért már annyira nem is vagyok oda értük...

2011. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazából én a gurulós sporttáskát néztem ki és a bőröndöt. Nem tudom ezek után azt, hogy meg vegyem-e. Azért többet ér mint egy no name táska nem? Ahogy nézegettem egy sima kínai táska sem sokkal olcsóbb.
2011. máj. 21. 12:24
 8/24 anonim ***** válasza:

ha nem zavar, h sok embernek lesz ilyen táskája, akkor vedd meg nyugodtan. biztosan jobbak mint a kínai vackok.

egyébként mindkettő nagyon praktikus, és ennyiért megéri.

2011. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezért írtam, hogy ennyit talán megér. De amit kiírnak eredeti árnak, ilyen tizen ezreket biztos nem.

(Egyébként manapság szinte mindent Kínában gyártanak, szinte biztos vagyok benne, hogy ezeket is.)


Mindenkinek ilyen lesz, igen. Én ezért valószínűleg elteszem és majd jövőre előveszem.

2011. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

nyugodtan vedd meg, én most fogom a bőröndöt. már vettem egy oldaltáskát és egy kis utazot is. igazabol tényleg tömegcikk lett már, én is elég gyakran látom. viszont a sporttáska nem olyan. amugy meg tényleg, 1-1.5 év mulva nemnagyon emlékeznek erre már.


de tényleg ,vedd meg, szerintem jo választás.

2011. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!