Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amikor eladtad a lakásod...

Amikor eladtad a lakásod hányadik személyes találkozós érdeklődő vette meg kb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 4-5.,de nem ezen múlik, hanem, hogy menyi időn belül
2011. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szegedi kis családi ház volt,2010ben adtam el.Májusban hirdettem meg,július elsején fizették ki.

Az első személyes érdeklődő vette meg végül,ők családdal voltak kint 2xp3x már nem tudom.Az elején nem gondoltam volna,hogy kell nekik,annak ellenére,hogy én imádtam.De másodjára már méregettek,számolgattak,akkor már reménykedtem.

De én se gondoltam volna,hogy ilyen hamar el kel.Bár nagyon szépen sikerült ház volt szerintem.

Több helyen hirdettem egyszerre,de ez tényleg nagy szerencse volt.

Meg az is csak szerencse kérdése volt,hogy utána ezt a házat vettem meg,amiben most is lakok.(szinte fele áron adták és új állapotú)

2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. v. 3. nem emlékszem pontosan.

szerencsére nagyon hamar elment, köszönhetően a jó fényviszonyoknak. az állapota elég lelombozó volt, de a fickó pont ilyet keresett, mivel fel akarta újítani.

azt persze nem mondtuk meg neki, h télen olyan iszonyat hideg, hogy a gatyája rá fog menni. :D pont ezért nyáron adtuk el, mert akkor még előny is, hogy hűvös. alatta sajnos egy fűtetlen tároló volt, emiatt volt hideg a lakás. mi 20 évig szoptunk vele, most rajta a sor :D

jah, és 2 hónap telt el a meghirdetés és az eladás közt. az otthon centrum egyik értékesítője adta el, bár tényleg nem vagyok beépített reklámember, de ajánlom őket, korrektül dolgoztak.

2011. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!