Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatók fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatók fiatalabb pasik iránt érdeklődő érettebb hölgyek?

Figyelt kérdés
20 vagyok és nagyon érdekelnek a nálam jóval idősebb, tapasztaltabb, 40, 50 körüli nők. Vannak ilyen korú hölgyek, akik kifejezetten szeretik a fiatalabb pasikat? Ha igen hol, merre?
2011. júl. 30. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeva! 24 vagyok és egy 43 éves nőm van, mindenképpen ajánlom, elképesztően fantasztikus és érzéki. Amióta megismertem azóta a korosztályombeliek (pláne a fiatalabbak) fásult hisztis p*csáknak tűnnek mellette.


A leghálásabb korosztály majd meglátod...

Én neten ismertem meg, badoo.hu oldalon.

2011. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első

jó,jó de hol lehet őket megismerni aki vevő is rá????

engem is érdekel a dolog.

2011. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19F lemaradt
2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az szép, gratula. De rendes állandó barátnőd, akivel együtt jársz? Mert nekem nincs ilyenre lehetőségem, csak alkalmi vagy többszöri partnert keresek. Tudom, pénzért sok ilyen korú hölgyet találni a neten, de én azt akarom, hogy a nő is élvezze és ne csak a pénzért csinálja.
2011. júl. 30. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se állandó akivel együtt járunk társaságba. Kb 2 hetente nálam tölt egy éjszakát. Együtt főzünk filmezünk és nagyon meghitt minden. Sokat beszélgetünk, msn-en telefonon két találka között is. Inkább amolyan barátság egy kis extrával


Már mondtam hogy www.badoo.hu oldalon ismertem meg, több korabeli nő is érdeklődött irántam azóta, de ő tökéletesen megfelel most nekem.


A lényeg hogy komoly bemutatkozást írj, ne olyan képeket tégy fel ahol a west balkánon fellőtt kakastaréjjal vigyorogsz mint egy tini. Mutass komolyságot.

2011. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És még merre lehet ilyen hölgyeket találni? Pl. chat.hu-n? Vagy társkeresőkön? De ott mindenki komoly kapcsolatot keres.
2011. júl. 30. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy társkereső amit írtam. Máshol nem tudom. www.lovebox.hu oldalon is próbálkoztam, ott is alakult valami de azt félbehagytam a mostani miatt.


Ez hülyeség hogy csak komoly kapcsolatot keresnek, legalábbis a badoo-n ez nagyon nem igaz. 40es elvált nők 15+ év házasság után gyakran ki akarják magukat élni és erre egy 20onéves fiú tökéletes. Próbálkozz!

2011. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon helyes hogy így gondolkozol!!

egy 40 éves nő is lehet kivánatos:) tök jó hogy végre nem csak a férfiak tudnak összeszedni fiatal ribiket,hanem a nők is!

2011. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!