Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál mit jelent az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Lányoknál mit jelent az ha valaki simán érdeklődő vagy akar is valamit?

Figyelt kérdés

tudom hogy mit jelent, csak nem tudom hogy milyen helyzetben vagyok, az kavar be nagyon ,hogy a lány nagyon közvetlen ,sok haverja van


viszont ,mindig olyan baromi aranyosan bír nézni mikor rámköszön, a gond az hogy már 2 hete ez van. szval nem tettem semmit eddig azért hogy haladjon a dolog..2x ráírtam fészen ennyi..nem olyan volt mint aki leszarja a másikat ,de nem is vettem ki egyértelműen hogy nagyon érdeklődik


bármit jó tanácsot elfogadok ,vagy saját sztory

18f


2011. okt. 10. 19:11
 1/5 Tafit válasza:

Szerintem annyi hogy a lány érdekesnek talál és meg akar ismerni.Ha nem mutatsz iránta érdeklödést összezavarhatod.Az nem baj ha sok haverja van fiukból,de légy óvatos ha olyan lány hamar megunhat.

PL.A munkahelyemen történt hogy 3 hónapig sem dolgoztam ott és egy ottani lány mindig próbálkozott és beszélgetni akart velem hogy megismerjen.Belementem és találkozgattam vele.És ott derült ki hogy a lánynak van barátja aki mellett unatkozik és én elég izgis voltam neki.

2011. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"legyek óvatos" ,magyarul ne éljem bele magam ha összejön ,ha erre gondoltál
2011. okt. 14. 20:16
 3/5 vaszily katalin ***** válasza:
szia.egy lány. nézt keresed mi az érdeklödési köre.s azt ted izgalmasá.föleg ha vetéjtársad is van.tuti ott hagya.de lasan ad ki magad.igy még érdekeseb leszel.
2011. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia, ismét egy lány.

szerintem se éld bele magad, de ez nem azt jelenti, hogy egyértelmű nem a válasz. lehet hogy bejössz neki. nem tudom mennyire közeli ismerős, de ha elhívod randizni, egyértelmű választ kapsz. ha összejön a randi, hívd el egy cukrászdába vagy kávézóba, ahol beszélgetni is tudtok, semmiképp se moziba! :) sok sikert.

2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szkeptikus vagyok, hogy ebből bármi is lehetne ,főleg ezzel a hozzáállással amit mostanság folytatok, jó az emberismeretem , viszont az önbizalmam kevés

ezzel a párossal gyakorlatilag megmondtam a tutit ,miért nem jöhetne össze a dolog.. annyira utálom azt az érzést mikor elkezd leszarni a lány, kiábrándul belőlem ,mert olyat teszek:\

2011. okt. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!