Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a borzalma...

Mit szóltok ezekhez a borzalmas panelház-kifestésekhez?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a város, mint valami LSD-s húsvéti tojás! Inkább másra kellett volna költeni a pénzt...
2011. jan. 25. 01:38
1 2 3
 21/24 Niggagirl ***** válasza:
78%
Én személyszerint nagyon örülök hogy felújjítják a panel házakat és nekem tetszik a festés is igaz az a virág kicsit túlzás. A nagymamám 35 éve lakik a Kisz lakótelepen panelban és mi is laktunk jópár évet Kispesti panelban. Szerintem ocsmányul néztek ki évtizedekig rontották Bp. színvonalát. A magyarok többsége olyan szürke nem szeretik a szineket és a változást? Nem vagyok papagály de szerintem szint visznek a szürke hétköznapokba! Voltam a britteknél igaz vidéken Londontól 140 km-re de nekem bejöttek az ottani sorházak olyan angolos filing:) Lehet az angolok is utálják a saját sorházaikat úgy mint mi a panelünket:)
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem jók lettek, és a zöld kék kockás azért olyan színű 8ha utána olvastatok volna) hogy beolvadjon a fás részegbe, mellékesen megjegyezném, mind le van szigetelve és az utóbbi teteje tele van napkollektorokkal, tehát még megújuló energiaforrást is használ.

itt Egerben is szépülnek sorra, és igenis szebbek mint omladozó szürkén,

Basszus, semminek nem tudtok örülni?

2011. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

azt ugye mindenki tudja, hogy a hőszigetelés miatt van?

energia takarékosság miatt

[link]

és most ugyanolyan szürkére festették volna?

van ahol jobb, van ahol kevésbé szerencsés a színezés:

ez pl. jobb:

[link]

2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
nekem tetszenek.
2011. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!