Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű festék fedné be...

Milyen színű festék fedné be a kiwizöld színt? Más színű festékkel végigmegyünk rajta, borzalmas lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

Ill.milyen színnel lehet, ami esetleg be is fedi?

Ha nem tudjuk, pontosan melyik márka melyik fantázianevű falfestéke volt, akkor csak úgy találomra vegyünk ahhoz hasonlót?


2009. jan. 25. 20:44
 1/7 anonim válasza:
nekünk sötétkék szinü volt a nappali,ugy tudtunk megszabadulni "töle", hogy mezei fehér diszperzittel kentük át,ha jol emlékszem kétszer vagy háromszor.A fehéret pedig olyanra lehet szinezni, amilyen tetszik.
2009. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez ilyen festhető tapéta, nem tudom hány réteggel lehet "rámenni" hogy ne váljon el a faltól, mert tapétázni nem nagyon szeretnénk..

2009. jan. 26. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én trombitavirág színűt vettem, és a kék szobát 1 soron gurítottuk, gyönyörűen fedte!!

Ilyen fajta volt.Az 50m3 es 2500ft!!!


[link]

2009. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Végül mi is ilyet vettünk. Hunyorzöldet asszem. A trombitavirág az milyen szin egyébként? Narancsos? Nekünk nagyon nagyon sűrűnek tűnt az a festék, nem is volt elég annyi nm-re amennyire írta..

Köszi a választ!!

2009. jan. 27. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.A trombitavirág narancssárga.

ilyen:

[link]

2009. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja most láttam hogy több kép van.Természetesen a narancssárga.De ha gondolod küldök képet (privátba) a kész festésünkről, ott gyönyörűen látszik.Akár még ötletet is meríthetsz belőle!
2009. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyönyörű szín ez is. A nappalink ilyesmi színű (de az nem polifarbe-s volt úgyhogy azt még 2 réteggel kellett kenni) :(

de mostmár polifarbe platinum - fan maradok :))

2009. jan. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!