Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnevelni az...

Hogy lehet megnevelni az alattunk lakó szomszédot, hogy ne döngesse max hangerőn (este 8-10 után is) a zenét, amit hallgat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

Ha alattatok lakik, akkor egyszerű!

Áztasd el hetente a fürdőszobáját, ÉN IS EZT CSINÁLTAM, IGAZ VÉLETLENÜL!

2009. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 aTeE válasza:
Egyik válaszoló jól irt.Este 10 után csendháboritásnak számit.Kihivhatod a rendőrséget.azok majd megnevelik.De viszont tizig nem lehet kihivni őket,maradnak az itt felsorolt módszerek...mondjuk ez a nylon-os elégg jó :D
2009. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

a., Megpróbálod neki kedvesen, udvariasan elmagyarázni, hogy a társasházban együttélési szabályok vannak, többek közt: nem zavarjuk egymást, ha nem muszáj.

b., Tűzvörös fejjel felmész, megrángatod egy kicsit és lekiabálod a fejét, hogy "Most már aztán tényleg elég legyen!"

c., Több lakóval összefogva megismétled a b. pontot!

d., Feljelented, amire vagy kijön a rendőrség... vagy nem.

e., Veszel egy jó kis dobfelszerelést és sokat gyakorolsz.

f., Veszel egy hangosan ugató kutyát!

g., Legrosszabb esetben feladod! :)

2009. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
le kell kapcsolni az automatáját
2009. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
88%

Ha esetleg meg tudnád mondani hogy milyen zenét hallgat mert két csoport létezik.

1. Bódi Guszti, Bangó Margit, lljunior, és hasonlók.

2. Rock, Disco, Rapp, Metál és minden más stílus.


Ha az egyes kategóriába tartozik akkor szép szóval és rendőrséggel nem érsz el semmit hanem kell egy csapat "egyszerűfrizurás" és "pufidzsekis" srác akik elbeszélgetnek vele.


Ha a 2. csoportba akkor ha nem használ a szép szó akkro a korábban felsorolt lehetőségek közül válaszz.

2009. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen zenét hallgat, kivehetetlen zaj az egész, csak azt hallom, hogy dübörög, és a szobám falai is beleremegnek. Majd lekapcsolom a folyosón az áramot náluk, ha nem marad nyugton.
2009. jan. 27. 19:14
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Egy ilyen szomszéd az átok az egész lakoházra. Osszefogással sok mindent el lehet érni. A "silencium" csend - mindenutt 22,00-6,00 ig tart. Ha szép szoval nem lehet eredményre jutni akkor drasztikusabb modszerhez kell folyamodni.

1/feljelentés-rendorség, polgármesteri hivatal

2/kopácsolás -radiátor, padlo, bútorhoogatás

3/a csngoje mellé bedugni egy gyufaszálat,hogy egyfolytában csengjen, ha kihúzta újra meg újra megismételni.

4/Irásban felszolítani a csendháborítás miatt

5/A tobbi drasztikus modszert is kiprobálni amit az elottem hozzászolok javasoltak.

2009. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Én is a rendőrséget javaslom és a károkozás nélküli egyéb alternatívákat, esetlegesen.


A rendőrséggel is kell tudni bánni:

1. Nem szabad pampogni, hanem nyugodtan kell a SEGÍTSÉGÜKET KÉRNI.

2. Tájékozódj előre a szabályokról - akár a rendőrségtől egy előzetes telefonszámon, a kulcsszú ismét: segítségkérés.

3. Ha már egyszer kijöttek, a következő alkalmakkor úgy hívd ki őket, hogy "ez a renitens", "már kijöttek miatta", "már volt vele probléma".


Nálunk egy rosszakaró járt késő este a kertünkbe lopni, leskelődni, egyszer rajtakaptam, a bokorból hívtam a rendőrséget, na azután már csak be kellett nyögni a címet és a fenti technika, nem húzódoztak cselekedni.


Aki nem így csinálja, pl. akár azzal kezdi hogy a rendőrre zúdítja a dühét, azt gyakran lerázzák, nem véletlenül, innen a rengeteg olyan sztori, hogy "hiába hívtam ki, tojnak az emberre". Nem tojnak, csak mint minden ember, ők is rühellik a tiszteletlenséget.

2009. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Ha maskepp nem hallgat,tegyel fel egy olyan zenet valaszul amit o sem szeret.Biztosan hat,mi kiprobaltuk mar a felettunk levokkel.
2009. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
44%

Nekem is volt ilyen problémám! Én megkértem a börtönőr páromat, hogy segítsen már "megnevelni" őket, mert már én sem tudtam sem aludni, sem tanulni a szomszédaimtól.


Mondanom sem kell, sikerrel végződött a történet!!

2009. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!