Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnevelni az...

Hogy lehet megnevelni az alattunk lakó szomszédot, hogy ne döngesse max hangerőn (este 8-10 után is) a zenét, amit hallgat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
93%

Vegyél fel oroszlánbömbölést, és hajnapi háromkor csutka hangerőn játszd le neki.


Viccen kívül: ha lemégy hozzá, és szépen, intelligens, nyugodt modorban és mosolyogva elmondod neki, mennyire szereted azt a zenét amit hallgatni szokott, csak hát este fáradt vagy és sajnos muszáj reggel felkelni, ezért legyen olyan aranyos, picit vegye halkabbra estefelé a cdt-t és ezt többszöri nekifutásra sem érti meg, na akkor jöhet a visszavágó.

2009. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Megnevelni?Sehogy!Esetleg rá kell szólni hogy ez igy nem lesz jó.HA komolyabbra fordul akkor meg fellehet jelenteni(de csak ha nem ért a szép szoból)csendháboritásért mert egy bizonyos idő elteltével csendháboritásnak számit. Legalábbis az egyik simerösöm ezt csinálta.
2009. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Már szóltunk neki, de nincs hatása. Kedvesen ráadásul a 2 emelet közötti folyosóbeállón dohányzik zárt ablak mellett, vannak virágok is ott, az se érdekli. A füst persze fölfelé száll.
2009. jan. 21. 17:26
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

1. szépen kedvesen elmondod neki, hogy este már vegye lejebb a zenét, mert mások olyankor alszanak. Ha annyira akar bulizni menjen discoba (haza se jöjjön.)


2 feljelented, mert este 10 után (nem biztos az időpont, kérdezz rá) pofa befog, rendőrséget is kihívhatod rá lazán. Nálunk, mármint az utcában minden héten kint vannak :D


3 beszéljetek a többi lakóval, és biztos ki lehet őt tenni onnan, vagy ha mindenki rámegy, akkor együttes erővel lehet sikerül észhez téríteni.


Ha ez se megy, akkor tényleg marad az, hogy állandóan kopogsz le neki, és éjszaka hirtelen max hangerőn bekapcsolod a zenét te is. Amikor ő már abbahagyta. Aztán mosolyogja közlöd, hogy "ja, ne haragdujon, csak le akartam venni a terhet a válláról, gondoltam amíg pihen átvállalom a környék zeneellátásának biztosítását" vagy "azt hittem, most már végre én jövök " :)))


Személy szerint én megverném, de te máshogy oldd meg! ;)

2009. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a felettünk lakóval volt gond. Először, másodszor szépen szól az ember és elmondja, hogy mi a probléma. Persze semmi hatása. Aztán több lakó is megemlíti, hogy az állandó éjszakázás zavarja őket. Utána egy bátor lakó vette a bátorságot és fáradtságot, hogy egyik éjszaka elkezdte verni neki a radiátorcsövet, másik éjszaka zenét hallgatni, harmadik éjszaka a wc-t huzigálni, stb, stb, ez kb. 1 hétig ment. Persze mindanyiunknak nehéz volt, de azóta nincs éjszakai koncert.
2009. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Én meg egyszerűen két percenként lekapcsoltam a villanyóráját a lépcsőházban. Egyi idő után megunta a csávókám. De mivel albérlő volt én meg a saját kérómban lakok így aztán felvettem a kapcsolatot a főbérlőjével, és mondtam neki hogy kap egy hónapot arra hogy eltűnjön a lakója ha nem akkor fölnyomom az APEH-nál. A csákó két hét után már nem lakott ott.
2009. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha a többszöri "szépen kérés" nem hatott, akkor javaslom, hogy vegyél egy labdát és pattogtasd neki esténként! Én a felettem lakóval nem jutottam dűlőre. Pár éjjeli labda pattogtatás után megszűnt a probléma! Sajnos vannak bunkók akiknek a prérin kellene lakniuk, ha a szép szóból nem értenek akkor muszály az ő szintjükre lesüllyedni!
2009. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy egy nehéz vizsgára nem tudtam miatta készülni. Most napközben dolgozom, és jön majd az államvizsga.
2009. jan. 21. 18:50
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
A családod minden tagja hordjon fapapucsot, hajnalban valami jó kis ugrálós torna.
2009. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
93%

Pl. szarj tele egy nylon zacskót tedd az ember ajtaja elé

gyújtsd meg amikor már ég csengess be ..az ember kijön és ha van rajt papucs megpróbálja eltaposni.... na az tuti az ilyen barmot hiába kéred bármire...vegyél egy baseball ütőt a többit tudod

2009. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!