Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya leszek....

Egyedülálló anya leszek. Lakás albérlet, vagy családi ház saját?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok, két kicsi gyerekkel leszek egyedülálló anya, 2 ill. 5 éves fiúk. Amit kapok a házunkból, az sajnos nem elég egy másik házra. Nem tudom, mihez kezdjek, elmenjünk albérletbe, városban, ahol a munkám van, vagy egy faluban vegyünk saját házat, némi hitellel. Ti hogy döntenétek? Nyilván vonzó a város, közel az ovik, iskolák, munkahely, de kb. albira menne el a pénzünk. Vagy saját lakásnál is ott a rizikó, hogy nehezebb munkát találni, ha ez megszűnne, amiért nem utazok órákat, suli, ovi a falusi, ami nem rossz, és így a hitelre menne el a pénzünk, de egyszer a sajátunk lenne.
tegnap 15:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
25 km egy megyeszékhely, nagyobb városok 40-50 km, ahol munkahelyek vannak. Az utazás a buszjáratok miatt nehezebb, ugye a "bejárással" elmegy az idő. Autó nem opció, mert utazást nem térít, csak busszal, autóval az üzemanyag miatt nem éri meg. 25 km a munkahelyem.
tegnap 16:59
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Ingázás mellett hogy győznéd a gyerekeket hozni/vinni?
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: 25 km az nem sok. Nem értem mit hezitálsz. Én belevágnék.
tegnap 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek nem maradnak orokre kicsik. 10 ev es mar nem kell oket hurcibalni mindenhova, mennek maguktol busszal.

A haz meg ott lesz, lehet addigra a hitelt is kifizeted.

tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Viszonylag közel kéne költöznöd a szüleidhez, és lehetőleg családi házba. Bár anyósod közelségei is megfelelő lehet. Egyetlen oka van, mindig tudod hova tenni a gyereket, ha ugy adódik. Nem hinném, hogy anyosod ne vigyázna szívesen az unokáira. Vagy alternatív megoldásehet egy legjobb barátnő közelsége is ilyen esetre Megfelelő.

Ha senki sincs a közeledbe akire számíthatsz, az nagyon meg fogja nehezíteni az életedet.

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!