Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedülállóként mi az ideális...

Egyedülállóként mi az ideális lakásméret?

Figyelt kérdés

júl. 6. 11:37
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
Amit ki tudsz fizetni
júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ki az az az egyedüálló, akinek idális lakásméret kell? Tudtad, hogy nem minden egyedálló igényei egyformák, és nem mindenkinek jelent ugyanazt az, hogy ideális?
júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az amerikai konyhás nappali plusz egy hálószoba teljesen megfelel. Nekem fontos a két helyiség, mert néha otthon dolgozom.
júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A két helyiség tényleg nem hülyeség. Oké, hogy egyedülálló, de azért, ha nem pap, akkor csak lesz előbb utóbb rövidebb,-hosszabb kapcsolata az embernek, akkor meg nagyon jól jön. De ha csak ismerősök járnak fel időnként, akkor is jó, ha van egy elzárható hálószoba, ahol nem kell rendet rakni és beágyazni minden reggel.
júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 1 szobásban lakik, neki rettentő kicsi, 27 nm. Mi ketten laktunk 35 nm-es 1 szobásban és épp elfértünk.
júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
74 m2-en jól elférek, 2 szoba, egybefüggő nappali-étkező-konyha. Van közepes előszoba, fürdő külön wcvel, háztartási helyiség, nagy terasz és kb 40 m2 padlás. Rengeteg a tárolóhely, mindennek van helye, bár a szekrények fele minimum üres. Ez így 3 főnek is ideális méret lesz, és nem szeretnék 1-nél több gyereket. Ha pedig kell még egy szoba, el lesz adva, és építünk egy nagyobbat. 0 Ft szülői segítség és 0 Ft örökségből épült!
júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
8%
100+ négyzetméter.
júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
inkább 300 m2. Legalábbis én azt szeretném
júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Mi 130 négyzetméteren lakunk ketten és szűkös. Egy embernek szerintem elég lenne.
júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen furcsa egy 8-10 nm-es szobában nyomorogva, hogy mi a fészkes fenét lehet csinálni egyedülállóként egy 50-60 nm-esnél nagyobb lakásban. Mire kell ennyi hely?
júl. 6. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!