Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy egyetemistának szerintetek...

Egy egyetemistának szerintetek mekkora az a lakásméret, ami elég?

Figyelt kérdés
Szükséges hálószoba?
2012. dec. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

egy darab egyetemistának szerintem elég egy darab hálószoba, de lehet hogy régimódi vagyok.


Egyébként, nekem egyetemen a lényeg az, hogy olcsó legyen.

2012. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemista éveim alatt egy 28 négyzetméteres panellakásban (szüleim vették) laktam (illetve az egyetem után is, még el nem költöztünk). A lakás egy szobából, egy pici konyhából (szobából nyílt, volt ablaka), egy pici fürdőből és egy apró előszobából állt. Én nagyon szerettem. A szoba volt a nappalim, a hálóm és az étkezőm is. Praktikusan volt berendezve az egész lakás, így bőven elfértünk a barátnőmmel együtt is (ő később költözött oda). Nagy partikat nem tartottunk, de a barátaink gyakran vendégeskedtek nálunk, bőven elfértünk öten-hatan is.
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 4-en lakunk egy 59 nm-es lakásban, és kényelmesen elérünk...
2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú én nagyon örülnék egy kislakásnak...szerintem 15 négyzetméteren is meg lehet élni, vannak olyan pici garzonok is. Sajnos még mindig olcsóbb a szoba...

Úgy tapasztaltam, hogy akinek fontos hogy egyedül lakhasson, az bármilyen kis lakásban eléldegél.

2012. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!