Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az normális, hogy jóformán...

Az normális, hogy jóformán nincs olyan település az országban, ahol nem élnek zsávárellák?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a liberálisan gondolkodók ezt nem tekintik problémának,én viszont nagyon is annak tekintem, mert engem állandóan megtaláltak.

A város, ahol korábban laktam (Abony, Pest megye) ,az is tele van velük és legtöbbjük elég problémás, viszont mióta felköltöztem Budára, a 2. Kerület annak a részére,ami távol van a belvárostól, azóta nyugodtabb vagyok, olyan szempontból, hogy a környéken nem rettegve kell járni, hogy mikor fognak beszólni vagy kirabolni ezek a kedves "honfitársak".

Amikor no-go zónában járok (pl: Nyugati pu.környéke), akkor óvatosaabb vagyok,de legalább a környéken, ahol lakok, nem kell tartani a dázsvírektől.



2023. jan. 3. 20:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Drága helyekre hogy kerülnek?? Nálunk a telek 15 milla, aztán a legtöbbet kivásárolták. Hogy hogy nem lettek arra kiszorítva?
2023. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Berlakasok.

Regi lepusztult varosreszen meg mindig is voltak, adofizeto penzbol fel lettek ujitva az epuletek amik hajdanan amugy gyonyoruen voltak.... azokban dekkolnak.

Nagyon sok van.

2023. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező csak gondolj bele,a normális magyar szószerint menekül ebből az országból külföldre.

A zsávárellák pedig 8-10 főt termelnek ki családonként.


Szerintem 50 év múlva a magyarok már csak kis létszámú kijelölt rezervátumban lesznek itthon.

2023. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen, menekül a négerek meg az arabok közé. 50 év múlva Európa lakossága afrikai négerből meg közel keleti arabokból fog állni. Már ha lesz még Európa egyáltalán 50 év múlva.
2023. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
amit az utolsó előtti írt,az teljesen igaz. az utolsó komment viszont iszlamofób/cionista propaganda.
2023. máj. 26. 22:15
 26/29 anonim ***** válasza:
De az is igaz☺
2023. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26 menj haza Izraelbe, várnak a fajtik.

én muszlim vagyok és elegem van a cionista rezsim pusztításaiból

2023. máj. 27. 17:39
 28/29 anonim ***** válasza:

Pátkán lakik rengeteg rokonom, Pátkán rengeteg a cigány ezért én nem akartam oda költözni…

Ez alapján a szempont alapján költöztem egy másil faluba szélesfehérvár 20km vonzáskörzetébe olyan helyre, ahol nincs cigány tényleg egy darab sem…

Rettenetesen bánom, ma már inkább laknék pátkán, pátka a cigányok ellenére, egy csendes nyugodt falu…

Itt ahol lakom 5éve lakom, ez alatt volt 2 gyilkosság, egy kísérlet, egy pedofil bennégett a házában ami gyanús körülmények közt gyulladt ki… mondjuk ezért pont nem kár…

Rengeteg a betörés, besurranás, valamint a 15évvel ezelőtt elkövetett emberölés tetteseit is 3 éve szabadon engedték és visszaköltöztek ide a kis faluba…

De legalább cigány az nincs egy darab se…

2023. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
addig jó,amíg a retkesnyakúak egymást írtják.
2023. júl. 26. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!