Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az normális, hogy jóformán...

Az normális, hogy jóformán nincs olyan település az országban, ahol nem élnek zsávárellák?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a liberálisan gondolkodók ezt nem tekintik problémának,én viszont nagyon is annak tekintem, mert engem állandóan megtaláltak.

A város, ahol korábban laktam (Abony, Pest megye) ,az is tele van velük és legtöbbjük elég problémás, viszont mióta felköltöztem Budára, a 2. Kerület annak a részére,ami távol van a belvárostól, azóta nyugodtabb vagyok, olyan szempontból, hogy a környéken nem rettegve kell járni, hogy mikor fognak beszólni vagy kirabolni ezek a kedves "honfitársak".

Amikor no-go zónában járok (pl: Nyugati pu.környéke), akkor óvatosaabb vagyok,de legalább a környéken, ahol lakok, nem kell tartani a dázsvírektől.



2023. jan. 3. 20:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

borsodi vagyok, nem mondom, hogy gyere ide.

a zsávárella kifejezés viszont nagyon tetszik, honnan ered?

sajnos az ország legszebb helyei(borsod, heves, nórád) elég barnák, de valamit valamiért, kell a kompromisszum.

2023. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
ez egy polkorrekt kifejezés a dzsobbonokra
2023. febr. 3. 18:26
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Én még tanulóautóban sem láttam
2023. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A draga varosokban nincsenek es a svab falukban is ritkak.
2023. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Sopron is drága kisváros, pár évvel ezelőttig nem is voltak. Aztán jött az a csodás ötlet, hogy a Kanadából kidobott miskolci retkeket majd Sopron befogadja....azóta mintha megnőtt volna a bűnözés, járókelők verése a Deak térnél, de hát kit érdekel? Éljen a színes (inkább barna jövő)
2023. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
:DDD dzsobbon, zsávárella :DDD
2023. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Tibiribi-tabaraba
2023. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
24%

Ezt hanyszor fogod kiemelni?

Vannak helyek ahol nincsenek ciganyok, pl olyan kornyekeken ahol a gazdagok laknak.

2023. ápr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nyugati, észak-nyugati megyékben pl. Hetekig nem látsz romát.
2023. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Mond ezt győrben... annyi van már mint homokszem a sivatagban.
2023. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!