Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ötlet szerintete...

Melyik a jobb ötlet szerintetek? Van rengeteg cuccok amit el kellene helyezni. Két ötlet van: Bérelni egy raktarhelyseget. Ezzel az a baj hogy legalább 40 nm-es kellene, de inkább 60. Ez szerintem legalább 50 000 Ft lenne havonta. A cuccok

Figyelt kérdés

Néhányszor max tízszer annyit érnek így elég hamar felemesztené a sajat költséget vagyis többe kerülne a hús mint a leves.


A másik ötlet. Van egy vidéki házam ahová néha betörnek. Villany nincs. Telepíteni egy poznat a kertbe előre fizetős órával, az úgy tudom 150 000 Ft S úgy tudom havi 5000 Ft olyan riasztó (így kapna áramot) ahová ki is vonulnak ha riaszt ergo tetten érik a betörőt, de legalábbis elzavarják. S ez a raktarnal annyiból jobb hogy ott van ágy van kutviz S még be isnlehet fűteni fával az is van valamennyi, ha nincs tél akkor még meg könnyebb tehát ha nem is lakni de otmaradni néha, mosakodni stb lehetne S villannyal egy kávét is könnyebb lenne csinálni. (Eddig egyszerűen tuzetraktam reggel a kertben egy kávé erejéig ha néha ott aludtam)


2021. okt. 18. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja értem, és miért nem jó a mostani lakhelyeden a garázsépítés? A saját udvarodba rendszeresen bejárnak?
2021. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem az enyém. Idegen helyen garázst felépíteni nem szerencsés. Ráadásul társasház. Kertje ugyan van de igencsak kiakadna a lakóközösség ha oda egy femgarazst akarnék építeni. A másik meg hogy kb félmillió Ft. Az sem árt ha nem csak egy femlapbol áll hanem teglafalu rendes alappal. Mondjuk a femgarazsnak se árt beton alap de az megint ki tudja még mennyibe kerül. De azon meg végképp kiakadna a lakokozosseg ha lebetonoznám a gyepjuket bokraikat...
2021. okt. 18. 13:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja hát társasház az gáz tényleg.

Fél millión rugózol többedszerre, de ugyanennyit nem okozna kifizetni az isten háta mögötti témára...

Mindenesetre szerintem legalább a könyvelődet érdemes lenne megkérdezni, ő mit gondol erről. Mert szerintem NAV, árubiztosítás szempontjából sem túl szerencsés valami elhagyatott helyen nomád módjára őrizni az árukészletet

2021. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan akarod eladni, hirdesd meg olcsóbban.

Hamar elviszik, de anyagilag sanszos, hogy beljebb leszel a végére, mint bármelyik raktározós módszerrel

2021. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ép ez az nem gyorsan akarom eladni hanem jól. A navval nincs gond évi 600 000 forintig.

Az ha a saját telkemre csinálok villanyt az nem kidobott pénz kesobb is jól jon. A raktarba öntött pénz viszont utána elment a semmibe. Nem elhagyatott hely falu ráadásul riasztóval olyannak ami nem csak hangot ad hanem ki is vonulnak emberek ha beriaszt.

2021. okt. 18. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!