Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a szomszéd ugató...

Mit kezdjek a szomszéd ugató kutyával?

Figyelt kérdés
Társasházi lakó vagyok és jó ideje szenvedek a szomszéd kutyájától. 6-kor megy el otthonról és azonnal rákezd a vinyításra, ugatásra. Sajnos feleségem home office-os, én pedig éjszakára járok dolgozni, így reggel nyugodtan szeretnék pihenni, de nem tudok. Többször beszéltem már a szomszéddal hogy találjunk megoldást, sajnos eredménytelenül, nem igazán érdekli mert ő reggel 6-kor távozik otthonról és nem hall az ugatásból semmit. Tapasztalatok, tanácsok?

2021. szept. 1. 16:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jaj gyerekek nagyon nehéz dolog...Az a baj hogy kezdetben még csak csak beszéltünk a szomszéddal normálisan, de mára eléggé elmérgesedett a viszony, ez viszont tarthatatlan, és nem akarok csak ezért elköltözni...Most beszéltem a Dunakeszi állatklinikával, ők azt mondták hogy forduljunk kutyakiképzőkhöz, ők is tudnak segíteni, ha pedig minden kötél szakad akkor vannak gyógynövény alapú homeopátiás szerek, azok is lenyugtathatják a kutyát...Csak hát ehhez a szomszéd kéne, hogy hajlandó legyen mozdulni.
2021. szept. 2. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!