Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknátok egy ilyen házban?

Laknátok egy ilyen házban?

Figyelt kérdés

Természetesen szépen felújítva, jó állapotban, új tetővel, szigetelve és újra vakolva, újra festve, megcsinálva rendesen ahogy kell, csak ugyanebben a stílusban kinéző ház. Most ne nézzétrk, hogy utcára néz, vagy hogy mellette tömbház van, tegyük fel, hogy szék környezetben van és nagyon jó állapotban, csak ez a stílus. Laknátok benne?

[link]

[link]


Azt is írjátok légyszi, hogy ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem! Előre is köszönöm!



2020. júl. 10. 10:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Télen hideg, nyáron meleg, nulla szigetelés, víz-villany-csatorna komplett csere, szobák tuti nincsenek lebetonozva, talajpára folyamatosan nyomul befelé, ha nem fűtöd mint állat, dohosodik. Sőt, ahogy elnézem az utcai homlokzat repedéseit, az alap sincs túl jó állapotban. Legjobb esetben is csak terméskövek egymásra pakolva. Beton alapról, pláne modern vasbeton alapról semmi esetre sem beszélhetünk.

Maga a külső amúgy bájos, romantikus, de úgy kilóg a környezetből, mint Csipkerózsika a gyufagyár éjszakás műszakjából.

Udavarra kb. 30 lakásból belátni, nulla intimszféra.

2020. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Mondom más környzet, rendbetéve😂😂😂 mit nem lehet ezen érteni? Amúgy téglaház, nem kőház.


Az én kérdésem az, hogy ilyen kinézetű, hiperszuepermodern építésű ház a festői környezet festői csúcsán. Nem ez a ház, csak külsőleg ilyen típusú, szépen rendbetéve.

Amúgy utolsó, mit vársz el, egy 19 században épült parasztháztól?

2020. júl. 11. 17:49
 23/24 anonim ***** válasza:
Én imádnám.
2020. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem laknék benne, ugyanis teljesen más stílusú házak tetszenek, nem érezném ott jól magam. Viszont ez az én véleményem, ha neked, a testvérednek vagy aki lakni fog benne annak tetszik és jól érzi magát ott, akkor mindenképp megéri, egyébként az elképzelésem alapján szép ház lehet.
2020. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!