Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknátok egy ilyen házban?

Laknátok egy ilyen házban?

Figyelt kérdés

Természetesen szépen felújítva, jó állapotban, új tetővel, szigetelve és újra vakolva, újra festve, megcsinálva rendesen ahogy kell, csak ugyanebben a stílusban kinéző ház. Most ne nézzétrk, hogy utcára néz, vagy hogy mellette tömbház van, tegyük fel, hogy szék környezetben van és nagyon jó állapotban, csak ez a stílus. Laknátok benne?

[link]

[link]


Azt is írjátok légyszi, hogy ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem! Előre is köszönöm!



2020. júl. 10. 10:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Szép környezetben van*


Elnézést

2020. júl. 10. 10:38
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs rendben szellemileg a ház.
2020. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
2+ Az 100%, hogy folyt jóslás benne.
2020. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha szépen felújított, kívül-belül modernizált, akkor igen, ellaknék egy ilyenben. Faablakkal, fa ablaktáblákkal, alpesi stílusban, egy nagy telek közepén, villákra jellemző térkövezett autóbeállóval előtte.


[link]

2020. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2-es, 3gmas milyen hülyeségeket beszéltek? 😂😂😂
2020. júl. 10. 11:37
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Hú, szép állapotban & szép helyen nekem ez kb. álomház lenne. :)
2020. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

A 3-as biztos arra gondolt, hogy cigányok laktak benne vagy nem tudom.

Egyébként én nem laknék benne persze belül nem tudom milyen de kívülről lepukkant és nem szeretem a sarokházakat.

2020. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
7 Nem arra gondoltam. De számomra fontosak a szellemi dolgok,és ismerem is őket, és nekem egy épület nem csak falakból áll.
2020. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerinted egy ház él?
2020. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hmm... talán igen. Kinézetre ha még fel is lenne újítva, számomra akkor se lenne az álomházam, viszont az nem jelenti azt, hogy nem laknák benne, mert igazából meg lehetne szépre csinálni. Szóval én azt mondanám igen, mert sok lehetőség rejlik ebben a házban, csak arra vár, hogy valaki megvalósítsa. :)
2020. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!