Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha tudomásomra jutott, hogy...

Ha tudomásomra jutott, hogy az egyik szomszéd nem fizet szemétdíjat és nincs is kukája, akkor mit tegyek? Tudtommal kötelező.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Én is pont igy vagyok, csak még nem léptem. Nálunk MINDENT elégetett eddig az öreg ( a tejfülüsdobozt is) és a füstöt a mi udvarunkba nyomja le MINDIG a szél.

Szerintem az önkormányzatnál kéne jelezni, de még nem léptem...

2010. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs kukája, lehet, hogy szemete sincs? Ha meg tudja oldani másként, téged miért zavar, feltéve, hogy nem a tiéteket használja titokban? Ha nem vesz igénybe egy szolgáltatást, neked miért lenne jó, hogy bejelented? Nekünk van kukánk,egy vagyont fizetünk érte, miközben havonta jó, ha kétszer kitesszük, mert kevés az olyan szemetünk. Komposztálót használunk és szelektiv gyűjtőt.
2010. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Azért gond ez a kérdezőnek, mert kötelező. Én is meg tudnám oldani máshogy, de az senkit se érdekel. Kimondták, hogy mindenki köteles hozzájárulni a közösség kultúrált tisztán tartásához ilyen módon. Akkor tessék betartani mindenkinek. Ilyen egyszerű.
2010. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindenképpen akarnám jelezni valahol, esetleg e-mailben is jelezhetem? És az önkormányzat milyen "részlegénél"?
2010. júl. 26. 09:13
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
De utálom az ilyen embereket akik mások dolgába bele szólnak.Mi közöd van neked ahhoz hogy nincs kukája?Foglalkozz a saját dolgoddal és ne a máséval!!!
2010. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Eléggé póverkodik a kérdező, az egyszer biztos. Amúgy megkérdezhetem azt, hogy azt honnan a fittyfenéből tudod, hogy ANNAK ELLENÉRE, hogy nincs kukája NEM IS FIZETI A SZEMÉTDÍJAT?

Csak mert ha ilyen információ birtokában vagy, akkor gyorsan lapulj a sarokba, mert szenzitív adat került a birtokodba, amelyet ráadásul egyre intenzívebben használsz fel nagy közösség előtt is, úgyhogy amellett, hogy az adatot közlő is elég rendesen megüti a bokáját, te sem maradsz megtorlás nélkül - ha ez kiderül.

De lehet, hogy az lesz a következő kérdésem, hogy "Személyes adattal visszaélt az egyik gyakkérdéses kérdező, akkor mit tegyek?"

Tehát ez tipikus befőtt eltette a nagymamát eset.

2010. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Így van. Miért szólsz bele mások dolgába, ha nem is tudod miről van szó? Ha minket zavar az, hogy a szomszédban élők a kertjükben is gyűjt háztartási szemetet, mert nem tudja hova tenni, akkor csak jót teszünk, ha jelezzük, és ezért jó, hogy kötelező a szemétdíj.

2010. júl. 26. 09:43
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Foglalkozz a saját dolgoddal!!!Honnan tudod hogy nem fizet amúgy is??Nincs más dolgod csak árulkodni a szomszédra?Szánalmas vagy, mint egy rossz öregasszony.
2010. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom a háborgóknak nincs szemétégető szomszédjuk, és nem tudják milyen érzés egy nyári szombat délután az égő műanyag bűzétől fuldokolva a száradó ruhákat a házba menekíteni.

Az a szemét amit ő nem rak bele a kukába vagy az udvaron lesz menedéke a patkányoknak, vagy a tüdőmben rakódik le.

2010. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Tiszta szocializmus...hogy tudjuk beárulni a másikat..hja és azok is égetnek szemetet, akik fizetnek szemétdíjat..(a sosevolt még szemétégetős szomszédos válaszolónak) annyira szomorú ez..
2010. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!