Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lányok, ti költöznétek olyan...

Lányok, ti költöznétek olyan lakásba, ahol fiú (k) is lakik?

Figyelt kérdés
Itt most olyanra gondolok, hogy ismeretlennel költöztök össze. Mert én fiúként inkább olyanba mennék, ahol lányok laknak, de sok helyen az van kiírva, hogy csak lányokat keresnek, ahol meg nincs kiírva, ott 99% hogy fiúk vannak.
2017. jún. 24. 23:41
 1/6 anonim válasza:
48%
Nekem sikerült úgy összeköltözni 2 csajjal egyetemi évem alatt, hogy egyik egy volt évfolyamtárs volt, a másik pedig neki a barátnője. Bár velük sose jött össze semmi szex, de flörtölés mindig is ment, de többet nem engedtek. Az egyik egyetemi társukkal azért összejött. Amúgy nem volt rossz, de elég szar érzés, hogy minden nap látod őket, fehérneműben is, de bármiféle próbálkozást kivédtek. Azért férfi férfival sokkal lazábban el tud baromkodni, ha mér csajokkal laksz együtt, akkor többet is akarsz, csakhogy ezt ők is tudják, pont ezért ritka hogy ilyen előfordul, mert félnek, hogy idővel ők se tudnak ellenállni.
2017. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én költöznék, de az 1-es válaszoló leírásával ellentétben, nem ugrálnék fehérneműben előtte/előttük, ahogy egy szállodában, vagy koedukált koleszban sem ill a folyosón bugyiban, melltartóban sétálgatni.

Engem amúgy nem érdekelnek a lakótársak, élem az életem, dolgozom, alszom,... ha valakivel kialakul valami barátság, az csak egy bónusz, de nem hajtok rá, hogy ez legyen.

2017. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*illik
2017. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom 3 csaj közé költözött be, aztán 3 hónap múlva menekült... a szexuális fantáziái közül semmi nem vált valóra, még a tangabugyis párnacsata sem... ellenben minden nap basztatták valamiért...

-nem mostad el a tányérod

-nem hajtottad le az ülőkét

-nem tetted vissza a mosógép csövet a kádra

-nem tetted be a hűtőbe

-visszatetted üresen a hűtőbe...


Azt mondja olyan volt, mintha lenne hirtelen 3 extradögös havibajos pótanyukája...

2017. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csajokat nem zavarta hogy egy fiu koltozik be? Nem akartak volna lany lakotarsat?
2017. jún. 28. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengetegen laknak "koedukált" albérletekben, de pont az ilyen kicsit kattant emberek miatt mint az első, nem szeretnek lányok idegen fiúkkal összeköltözni.

Rámászni egy lakótársra kifejezetten idiótaság, csak magaddal cseszel ki.


Gondolom neked is valami kegyetlen dughatnékod van, ha ennyire lovagolsz a lány lakótárs témán.

2017. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!