Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lakásba költöznétek?...

Milyen lakásba költöznétek? Lent vannak a részletek

Figyelt kérdés

Szóval: Most mi egy 27 éves pár vagyunk. 2 éves lesz a lányunk áprilisban. Szeretnénk neki idővel tesót. Eddig ugy gondolkodtam,hogy 2 kis szoba(Nekünk és a kiscsajnak) és egy nappali,konyha (Esetleg amerikai konyhás) wc,fürdő...

Azonban a párom azt mondja hogy akkor már legyen 3 kis szoba hiszen mi van ha külön neműek.. De még nem most szeretnénk. Nekem mindig az volt a vágyam hogy tesóm legyen és hogy közösen szórakozhassunk... S szerintem 2 gyerek 10 éves koráig kb együtt alhat. Akkora meg mire 10-en évesek lesznek addigra lehet hogy tudnánk venni egy nagyobb lakást.


Nem most mennénk csak gondoltam megkérdem.:)


2012. jan. 5. 15:28
 1/4 anonim válasza:
mi 12 éves korunkig aludtunk együtt de mi lányok vagyunk. de aztán meg lett csinálva a tetötér és külön szobánk lett. el sem tudom képzelni hogy egy szobában éljek tesommal. 25 vagyok.sajna a mai világban nincs lehetöség nagyon külön életre egyelöre jo igy is,de az tuti hogy idövel meglesz a saját izlés a magánszféra és nagyon nehéz ugy hogy van egy szobatársad. más zenei izlés más disztárgyak,ha az egyik rocker(mint én és szereti a brutál képeket-de már nem iylen a szobám:)) az lehet hogy félne ilyen képek mellett aludni,a hugom meg a cukiságok hive a szivecske meg mittomén,nyálas zene. ez azért idegörlö tud lenni egy légtérben.
2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

25 évesen persze,hogy külön szoba.. Akkor már lassan ewl is költözik az ember otthonról. Nem?

De 10-12 évesen még belefér nem,hogy együtt alszanak..

2012. jan. 5. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 60-70nm-es,nappali+2 hálós lakásban laktunk nagyon sokáig,a kicsi 10,a nagyobb 13 volt,mikor saját szobája lett.És alig akarták elengedni egymást,volt,hogy az első hónapokban a másik szobájában alaudtak a szőnyegen:)

Szóval szerintem 10 év körülig simán aludhatnak együtt:)Én is így nőttem fel,tesóméknál is így van most(2 és 5 éves gyerekkel).

Arról nem is beszélve,hogy manapság nem olyan egyszerű egy szobával nagyobb lakást venni/fűteni stb...

2012. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

persze hogy belefér 10-12 évesen. szerintem még tovább is egy kicsit de ha annyira sanyaru a sorsa az embernek akkor nyilván nem teheti meg... nálunk adott volt a tetötér és mivel tudtuk hogy kész lesz már alig birtuk ki hogy fölmehessünk. de ha nem lett volna rá lehetöség szerintem elviseltük volna egymást. én csak azt mondom hogy késöbb, olyan 17 éves kortol már kezd kialakulni az izlése az embernek.van egy jobarátom ,fiu, 33 éves már és még otthon lakik ráadásul tesojával egy szobában....annyi cucca van hogy állitolag már egy raktár a szoba rá esö része.én nagyon harmoniapárti vagyok hát én ott megörülnék az tuti:)szörnyü lehet neki,sajnálom is. azt mondta albiba esze ágában sincs menni,de lakást már tervez. mindig volt munkája lehet hogy már lassan összegyülik annyi amiböl egy jobb hitelt fel tud venni.ezt csak azért mondtam mert van aki rosszabbul járt.


meg szülö függö is.van aki alig várja hogy a gyerek elmenjen végre. meg gyerekfüggö. én imádom anyámat és a kishugomat is(apámat anynira nem de elviselem) igy én jol érzem magam itthon,segitek sokat és anyunak is jo társaság vagyok.öt sem zavarja hogy itthon lakok,igy nem aggodom:)

2012. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!