Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csinálok rosszul? Hogyan...

Mit csinálok rosszul? Hogyan tudnék kivenni egy lakást minél előbb?

Figyelt kérdés

A jelenlegi albérletet felmondta a tulaj,mert eladja a lakást. Van 1 hónap kiköltözni. 1 hete folyamatosan albérleteket nézek meg. Többnél azonnal jeleztem,hogy kivenném a lakást,de azt a választ kapom erre, hogy majd jelentkeznek. Két nap után felhívom a hirdetőt,aki közli,hogy kiadta másnak.

Nem értem mi lehet a baj. Elmondom,hogy van munkám, nem dohányzom, állat nincs, nyugodt életet élek és mégsem tudok kivenni egy lakást.

Valami ötlet, hogy mit tehetnék?


2016. okt. 1. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg normális vagy akkor kapni fogsz.

Lehet hogy 10 közül választott a kiadó. Úgy nem könnyű legjobbnak lenni. Vidd magaddal a pénzt és ajánld fel, hogy te kiveszed azonnal.

2016. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem voltál szimpi. Továbbra is menj nézegetni ezerrel, egyik csak bejön. Viheted a pénzt is, biztos van, akinél ez bejön.
2016. okt. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlom, hogy vigyél magaddal pénzt és azonnal foglalózd le (amiről természetesen legyen papír)
2016. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Vinni fogom a pénzt, valamint kiveszek szabadságot is,mert általában délután 4 és 6 óra között végzem a munkában,addig meg már nagyon sokan meg is nézték :/
2016. okt. 2. 13:10
 5/5 A legböszmébb Feri ***** válasza:

"Van 1 hónap kiköltözni"


Meg a fészkes fenét. Ha tárgyhó 15-ig felmond, akkor a következő hónap végéig kell kiköltöznöd.

Ha tárgyhó 15. után mond fel, akkor pedig a következő utáni hónap végéig kell kiköltöznöd.

Szóval csak nyugodtan. Ésszel.

2016. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!