Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem engedik a tulajok,...

Miért nem engedik a tulajok, hogy kisgyermekkel béreljünk lakást?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk, és 98%-ban abba ütközünk, hogy "gyerek nem engedélyezett". Akinek nem telik saját lakásra, az mégis hol lakjon gyermekkel? Egyszerűen nem értem, mi ennek az oka. A felnőttek is csapnak akkora zajt, mint a picik, pl bulizás, kiabálás. Ha bármiben kárt tesz, azt úgyis le lehet vonni a kaucióból. Van erre értelmes magyarázat?
2014. okt. 18. 10:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ja és sem Németo.ban sem Franciao.ban sem Angliában még életemben nem találkoztam olyan hirdetéssel, hogy gyerekkel nem lehet lakást bérelni. Pedig mint már írtam, ott egyenesen lehetetlen kitenni a nem fizető bérlőt. Ennyit erről. Nem a törvénnyel van a gond, hanem az emberek hozzáállásával Magyaro.n.
2014. okt. 21. 19:37
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt tulajdonom és gyerekes családnak adtam ki, elsőre normálisnak tűntek. Végüli kiköltöztek és 120 ezer forinttal mai napig tartóznak amit nem is fogok visszakapni..


Mai világban az ember magában sem bízhat...

2014. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha most mindenképp azza jössz hogy "bezzegkülföld" akkor minek teszed fel a kérdést?
2014. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az okára voltam kíváncsi, mert tényleg nem tudtam magamtól rájönni. De megértem amúgy, csak nem értek vele egyet. Egyébként nem is szeretnék olyantól bérelni hosszútávon, aki nem bízik bennem, és "szükséges rosszként" tűri meg a családomat. Keressük azt a kevés normális embert, aki nem ilyen.
2014. okt. 23. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!