Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha új albérletbe költözök és...

Ha új albérletbe költözök és az előző bérlő már elhasználta a kezdeményezés évi limitet akkor mi van?

Figyelt kérdés
Tehát ha most új helyre költözök de az előző bérlő nagyon sok áramot használt pl akkor én fizethetem a magasabb költséget?
okt. 20. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az mérőhelyenként jár.
okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te bizony. Hacsak, a tulajjal nem tudsz megegyezni, de erre akkora az esélyed, mintha megnyernéd a lottót és a Nobel díjat is 1 héten belül.
okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy felhívtam nagyon sok tulajt és sajnos egyik se volt hajlandó erről beszélni. Csak nekem meg nem mindegy, hogy 30 ezer vagy 90 ezer a rezsiköltség vagy megfagyok decemberben … a híd alá meg nem mennék ott még hidegebb lesz .
okt. 20. 23:52
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Az nem játszik, hogy, ha ő a gázt használta el, akkor te árammal fűts?
okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Játszhatna, de a gond hogy nem ad ki senki adatokat tehát azt se tudom hogy hogy áll a történet éves szinten .
okt. 21. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Telefonon nyilván nem, de személyesen, a szerződés aláírása ELŐTT, el kell mondani, és MEG IS KELL MUTATNIA, az elszámolásokat!


Keress "házközponti fűtésű" lakást! Ott fix a pénz a fűtésre.

okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezeket már leginkább személyesen kérdeztem meg. Csak a jelenlegi állást mutatta volna meg, de ettől még ugyanígy fogalmam sincs hogy az előző hónapokban hogy alakult a fogyasztás. Volt olyan is hogy családi ház felso szintje és majd megbeszéljük nem volt külön mérő óra … szóval nem tudom miért nem lehet konkrétumokat mondani, hogy el tudja dönteni az emberi megéri -e neki az a lakás vagy keressen mást. Engem nem érdekel ki milyen feketén csinálja ezeket, de úgy érzem azért mielőtt alá írok egy szerződést és fizetek több száz ezer forintot lakbér + kaucióra illene tudnom hogy egyáltalán megengedhetem magamnak vagy sem. Amivel az elmúlt hetekben találkoztam az egy vicc.
okt. 21. 00:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A gáznál augusztusban vezették be a limitet, és minden augusztusban nullázzák.

(Mi most emiatt szívunk, mert hiába nem használjuk ki éves szinten, az elmúlt két havi számla piaci volt a nullázás miatt, és majd valamikor jóváírják a túlfizetést, mikor már marad a keretből...)


Szóval: most költözz bárhova nyugodtan, biztosan nem használta el senki az augusztusi forduló miatt.

okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ti átalányba fizettek és addig nem lesz visszafizetve amíg el nem érkezik újra a az augusztus ?
okt. 21. 02:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem általanyt fizetnek. Gáznàl az éves kedvezményes mennyiség aug 1-jén nulláról indul. Es júl 31-ig tart. Villanynál meg ha többet használt az előző lako a havi kedvezményes mennyiségnél, azt kiszámlázták neki.
okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!