Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelekből lehet észreven...

Milyen jelekből lehet észrevenni, hogy egy férfinak tetszik egy nő? Ha még nem ismerik egymást, soha nem beszélgettek. Hogyan adja a férfi a nő tudtára, hogy érdeklődik iránta/szimpatikusnak találja/szívesen megismerné?

Figyelt kérdés

A leszólítást már nem igazán látom/tapasztalom sajnos, vagy csak nagyon ritkán a köszönést.


Sokszor hallom, hogy a szemezés is kezdeményezésnek tekinthető. De pontosabban mi számít szemezésnek?


A válaszokat előre is Köszönöm!



ma 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Jobb helyeken már meg se meri szólítani, mert nagyon csúnya szavakat kaphat érte.

Már a ránézés is szülhet dühöt.

Úgyhogy, kedves nők: az egyenjogúság innen kezdve arra való, hogy éljetek vele.

Ha tetszik egy férfi, léleknyugalommal menj oda hozzá te.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tényleg érdekel minket, annál kezdeményezünk. Ha nem érdekel igazán, de jól néz ki, akkor pedig megnézünk kb. minden nőt mindenhol.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

“ Ha nem érdekel igazán, de jól néz ki, ”


Magyarul: HOZZÁM túl jól néz ki, érdekelne, de nem merek kezdeményezni nála.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem, nagyon nem. :D Attól, hogy valaki jól néz ki, még nem feltétlen akarunk majd tőle akármit, de azért nyilván megnézzük.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sehogy. vagy zavarban vagyok, de csak ha nagyon tetszik, vagy rajta felejtem a tekintetem. a szemezés nálam pl nem játszik, mert hamar elkapom a tekintetem. de ez pasi függő.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 ha még nem is beszéltél vele, akkor honnan tudnád, hogy mit akarnál tőle meg mit nem?😂Ja meg gondolom te akkora 10/10-es pasi vagy, hogy egy fullos nőhöz csak azért nem mész oda, mert nem akarsz tőle semmit. Persze…
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Akkor szerinted ha egy 10 perces séta alkalmával látok 20-25 jó nőt minimum, akkor mindegyikhez oda kellene mennem és ismerkedni vele, csak mert jól néz ki? :D Képzeld én nem így működöm... Attól, hogy valaki jól néz ki és megnézem, még nem feltétlen fogok akarni tőle bármit is. :D Tudom, fel sem merül a kis agyadban, hogy egy fullos nő se feltétlen fog meg mindenkit csak azzal, hogy jól néz ki. És nem, nem vagyok 10/10-es pasi, de ha valaki megfog, igazán megtetszik, akkor rohadtul nem érdekel, hogy én milyen vagyok, csak ő érdekel és az, hogy mihamarabb kezdeményezzek. Aztán legrosszabb esetben nem kellek neki, és akkor mi van? Nem rakosgatom szintekre az embereket se külső, se belső alapján. Bolond aki ezt teszi és csak azért nem kezdeményez valakinél mert szerinte ,,szintje felett van".

A kötekedésed pedig érthetetlen számomra. Ennyire megkeseredett ember lennél?

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben hozzám mindig odajöttek valamilyen ürüggyel. Ha más nem megkérdezték mennyi az idő, hiába volt láthatóan a kezükön az óra. Aki ismerkedni akar oda fog menni.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szemezés, meg jelezgetések?


Semmi nem jelent. Semmi biztosat.


Ezzel eljátszhadozhat az ember hetekig, hónapokig, míg végül a másikat egy másik emberrel látja majd kézenfogva sétálni.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!