Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért épp azokat nem hívják...

Miért épp azokat nem hívják társaságba a többiek akiknek igazán szükségük lenne rá, szeretnék?

Figyelt kérdés

Nyilván akik alapból nem igénylik, egyedül szeretnek lenni, nem róluk van szó.


Hanem akik nem tudnak, vagy nehezen barátkozni, kezdeményezni, miért nem őket hívják?

Akiknek igazán szükségük lenne rá.


Akik maguktól is tudnak kezdeményezni, stb... nekik amúgy is megy.


De ahogy látom mindig pont azokat nem, akiknek legjobban kéne.



szept. 10. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságomba csak olyanokat hívok akiket kedvelek. Akinek nem szimpatikus a személyisége, azt nem hívom, hiába lenne rá szüksége.
szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A baráti összejövetel szervezés nem egy Máltai szeretetszolgálati program.

Rengeteg különféle összejövetelt szerveznek nem baráti társaságok, akit érdekel elmegy. Oda nem meghívásos alapon mennek. Egyetemi körök, társas körök stb

szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szükség alapján történik a meghívás. Valakivel vagy időt akarok tölteni vagy nem, nekem teljesen mindegy, hogy szüksége van-e rá.
szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed abszolúte engem ír le,viszont sajnos a többi válaszadónak igaza van.


Ez van sajnos.Nagy szívás nekünk h mennénk,mások viszont a társaságunkat nem tartják elég jónak.

Próbáld meg elengedni. Én is ezen görcsöltem az egész egyetem alatt,de így a vége után pár évvel úgy érzem csak feleslegesen pocsékoltam az energiámat.

szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs társaságuk, mert nem hívja őket senki. Nem tudnak beilleszkedni.
szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Feltudok hozni egy példát.


Nekem van egy baráti társaságom akikkel online is nagyon sokat dumálunk, volt már közös sütögetés, néha 1-1 program stb.


Viszont van egy volt osztálytársam akinek nem nagyon vannak barátai, eléggé "fura" egyén, kicsit antiszoc.


Na, ha őt meghívnám akár a közös online dumálgatásba, akár élő találkozóra, akkor eléggé feszélyezve érezné magát.

1. Nem ismer senkit, csak engem.

2. Nagyon más a társaság.


Itt nem ilyen csöndes, nem merek megszólalni kategóriás emberek vannak. Tök új, idegen emberek is olyanok nálunk, hogy már élből megy a kérdezgetés, témázgatás, néha elég elborult hülyeségek. Egyszerűen nem illene ide be akárki.

Azt még ne is említsük, hogy amikor isznak egyesek, akkor milyen bunkók és hülyék tudnak lenni, amit meg kell tanulni kezelni. Én már csípőből visszaválaszolok, meg lexarom, de neki eléggé belesétálna a lelkébe egy ilyen ember 10mp alatt.


Szüksége lenne invitálásra? Igen

Jól járna vele? Abszolút nem


Szerintem 2 nap után kilépne és menekülne, mivel ez nem az ő társasága.

szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Társaság? Ennyi számít csak? Nincsenek preferenciáid?
szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Jofejekkel szeret mindenki bulizni.
szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaságban nincs olyan, hogy kit "kéne" meghívni, azt hívom meg, akit akarok, hogy ott legyen.
szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaságba és programokra olyanokat hívok, akiket ismerek és kedvelek. Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy olyanokat hívjak, akikkel semmi közünk nincs egymáshoz. Mondjuk ő se járna jól, ha csak úgy becsöppene egy összeszokott baráti körhöz.
szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!