Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehangolt vagyok ha társaságba...

Lehangolt vagyok ha társaságban vagyok, de ha egyedül vagyok akkor társaságra vágyom, ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Van egy haverom neki van most egy csaja és elhívtak programokra, fürdőbe, aztán feszengtem, nyomasztott az egész el is mentem egy picit tőlük mert engem zavart már, hogy ott vagyok, nem is értem minek hívtak el, de már egy hónapja hívott a srác, hogy gyere, gyere gyere.... sosem értem rá vagy rossz volt az idő. Most meg olyan sz9r kedvem van, bánt, hogy elmentem és netán zavartam. Csaj a végén azt mondta, hogy " meg sem próbálom magam jól érezni és nagyon mérgező ( toxic ) tudtam lenni, nem érti miért, nem voltam ilyen és ebben a haver is megerősítette, meg mondták, hogy olyan vagyok mint egy nagy gyerek. Most is mennék valamerre, csak nincs kivel, velük meg most nem akarok menni. Társasmagány? Ezt dobta ki a google.. ez lenne az?

aug. 17. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokan éreznek így, főleg aki egyedül él. Sohasem jó semmi, én is így vagyok ezzel sokszor. Hallgasd meg a "Boldog leszek" c. számot, küldöm neked 😀
aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nagyon sokan olyanok mint a háziasított állatkák. Jól elvannak a mainstream keretek között, nem vágynak másra. Mintha egy kutya aki élete végéig különösebb meglepetés nélkül ugyanazon fa oldalát szereti lepisilni, szeret jókat ugatni, nyalni a seggét, enni amit kap.


Ha egy kutya egyszerre nem jönne amikor hívjuk, mert jobb dolga van, épp valami hosszútávú tervet próbál megvalósítani, akkor azért a fejünkhöz kapnánk.


Nekem például egy fürdőben órákig semmit nem csinálni a halálom lenne. Úszni én is szeretek, de tömegben lenni és semmit nem csinálni nem. Általában van jobb dolgom, amihez nem kellenek emberek.


Csak ott van bennem az ösztön, hogy egy idő után meg hiányzik a társaság, és akkor nekem is mennem kéne lepisilni a fák tövét, meg megszagolni a szomszéd kutya seggét, meg ugatni a semmibe, vagy maradhatok egyedül ahogyan szoktam.

aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jo tarsaságban vagy
aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van, akkor nem neked való társaságban vagy.
aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy feszengtel, a baratod ertelemszerüen a csajaval volt. nem is ertem, miert hivott meg teged. Belegondolhatott volna, hogy te nem fogod magad jol erezni velük. Nincs veled semmi baj, jarj el egyedül olyan helyekre, ahova hasonlo koru emberek jarnak.
aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 marci2004 válasza:
Én is így éreztem magam az első szakestemen. Régen gimiből jött velem ilyen poszttrauma és ezért nem merek beszélni senkivel.
aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!