Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lehetne kiadni...

Mennyiért lehetne kiadni ilyen lakásokat?

Figyelt kérdés

Isaszegen, rendezett családi házas övezetben, egy 15 éve épült 3-generációs családi ház 2 külön bejáratú lakásáról van szó.

Az egyik 33 m² + 4 m² saját erkély (tetőtérben, klímás, egy kis hálószoba, nappali-konyha, fürdőszoba)

a másik 45 m² + 12 m² saját terasz (földszinten, klíma nélkül, hálószoba, nappali-konyha, fürdőszoba, saját terasz)

A háztól gyalog 15 percre a buszmegálló (35 perc az Örs), 25 percre a vasútállomás (33 perc a Keleti pu.)

Szerintek mennyi a reális albérleti díj értük, berendezetten, újszerű állapotban?

A kisebbért 140 + rezsi, a nagyobbért 160 + rezsi?



júl. 24. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok még.Hozzáteszem sose beszéltem vele tiszteletlenül, csak valahogy nem volt őszinte a mosolyom amikor elmosogtott amig dolgoztam, hogy segítsen...Aztán lett egy barátom, ami végképp nem tetszett neki, főleg mivel ő keméyebben beszólt amikor este bekopogott, szóval el is költöztem gyorsan.
júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek budapesti panel bérleti árak. Szép meg minden de sok mert messze van.
júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12, annak van messze aki pesten dolgozik.. de aki isaszegen annak meg tökéletes. Majd meglátja, hogy mennyi jelentkező van. Nagyon olcsó se érdemes kiadni, mert jelentkezik a tróger réteg, és aztán megszívja rendesen
júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen tök jó csak legyen Isaszegen munkahely. De meg lehet próbálni persze. De ha ugyanennyiért van az örstől 5 percre, mert van, akkor nem fog az ember Isaszegről bejárni az óránként max 2x közlekedő busszal. Azzal egyetértek, hogy túl olcsón sem szabad adni, mert nem a megfelelő réteget vonzza.
júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!