Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lehetne kiadni...

Mennyiért lehetne kiadni ilyen lakásokat?

Figyelt kérdés

Isaszegen, rendezett családi házas övezetben, egy 15 éve épült 3-generációs családi ház 2 külön bejáratú lakásáról van szó.

Az egyik 33 m² + 4 m² saját erkély (tetőtérben, klímás, egy kis hálószoba, nappali-konyha, fürdőszoba)

a másik 45 m² + 12 m² saját terasz (földszinten, klíma nélkül, hálószoba, nappali-konyha, fürdőszoba, saját terasz)

A háztól gyalog 15 percre a buszmegálló (35 perc az Örs), 25 percre a vasútállomás (33 perc a Keleti pu.)

Szerintek mennyi a reális albérleti díj értük, berendezetten, újszerű állapotban?

A kisebbért 140 + rezsi, a nagyobbért 160 + rezsi?



júl. 24. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Ja, ezek az árak kb megfelelőek.
júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
azért ezek már-már budapesti árak szerintem. Fel vannak újítva fullosan?
júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem kell őket felújítani, csak 15 éve épült a ház. Nyilván nem a legmodernebb, minimalista fehér-szürke stílus, de teljesen jó állapotú:

[link]

júl. 24. 11:52
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
2es vagyok, kiadásra tökéletes, jobb mint a szürke-fehér gyász design.
júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :)
júl. 24. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Simán +20 ezret radobhatsz mindkettore.

De inkabb nezz hasonlo hirdeteseket ingatlan.comon

júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nézegettem, de inkább nagyobb méretűek vannak.

Szerintetek van kereslet ilyen lakásokra?

Valamiért az ilyen külvárosi, családi házakban lévő külön lakások nem olyan keresettek, úgy vettem észre.

júl. 24. 13:43
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Biztos van pár fiatal a környékbeli falvakból akik el akarnak költözni otthonról, és nem pesten van munkájuk, hanem épp a környéken, így biztos van rá igény. Hogy ennyiért is vajon, azt majd meglátod
júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kisebb a kereslet ezkre a tipusú házakra mert általában az egyik házrészben benn lakik a tulajdonos is. Félnek a bérlők, hogy napi szinten bemászkál majd, mindenbe beleszól, stb.
júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan gangosban, de laktam egy folysón a tulajdonossal. Egy idős nyugdíjas néni volt, kedves, de állandóan bekopogott valamiért, leginkább mert unatkozott és beszélegetni akart....És öszintén szólva a meglpi sütiket sem tudtam értékelni amit a távollétemben hagyott a konyhaasztalon. Érem én, hogy jót akart, de akkor ennyi erővel lakhattam vona a saját Nagyimmal is. És baromira nem is értette mi a probléma ezzel...Csak annyi jött le neki, hogy milyen mogorvák a mai fiatalok.
júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!